PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone Fiyatları Belli Oldu

Evolution
25-09-2008, 18:07
iPhone 3G şimdi Turkcell'le Tükiye'de

8GB Fiyatı 16 GB Fiyatı Aylık Paket Ücreti*
Küçük paket 150 dk+150 SMS+ sınırsız internet paketi 279 YTL 479 YTL 91 YTL
Orta Paket 500 dk+ 500 SMS+ sınırsız internet paketi 189 YTL 379 YTL 139 YTL
Büyük paket 1000 dk+1000 SMS+ sınırsız internet paketi Ücretsiz 195 YTL 176 YTL

http://img87.imageshack.us/img87/1982/vodaed7.jpg

erjunt
01-10-2008, 23:13
Ayda 176ytl fatura ödeyenler için ideal.. Bedava iPhone'unuz olacak. Fakat diğer türlü hiç gerek yok bence. [gl=4.gif] Ayrıca alacaklar için sözleşmeli almamalarını direk 1.140ytl verip almalarını öneririm. Eğer numara taşıma çıktığında numaranızı taşıyacaksanız [:'(] Çünkü Turkcell ve Vodafone'un sözleşmeli satmasındaki amaç o. Numara taşıma olayı çıktığında numaranızı taşıyamayacaksınız. Çünkü imzaladığınız bir sözleşme olacak.. 18 aylık..

fantazi
06-10-2008, 22:35
bencede gereksiz kontratsız alıp kullanın touch bize yeter :D [:'(]

Sylar
24-10-2008, 01:48
aynen 100küsür fatura ödeyen birine bedavaya geliyor iphone + internet de cabası, paramız anca iPoda yetiyor ne yapalım [gl=25.gif]

hodja27
24-10-2008, 09:56
Sözleşmesiz iphone fiyatı bile direk tüketiciyi kazıklama yönünde. yaklaşık 750 € ya geliyor. Bu fiyata italyaya uçakla gidip sözleşmesiz iphone alıp tekrar dönebiliyorsunuz. Bu kadar da olmaz dedirtiyor bazen bizim GSM operatörleri. :S

powerbody
26-12-2008, 22:53
Bütün herkesin öncelikle bu mesaja dikkat etmesini istiyorum. Arkadaşlar alınan cihazların arkasında made in Cihina yazıdığınızdan haberiniz varmı?Dikkat mensei California ABD assembled china değil direk made in China.
Peki diyeceksiniz ne olmuş made in china yazıyorsa. nemi oluyor saygın bi programcı arkadaştan alıntıdır. mensei china made in china cihazların bazılarına yazılım atılamıyor bilginize detaylı bilgi si olan varsa yazsın kimsenin canı yanmasın. Apple şirketi kendi ülkesi dışındaki ülkelere korumalı cihaz üretmiş bu cihazların şu anlık kırılma gibi özelliği yok gibi geçen bi telefoncuda kulak misafiri oldum çocuğa sorduğu soru çakma iphone mu diyordu çocukta yok abi ben türkcellden aldım deyince service te tamam işte bende çakma derken çin malı iphone mu diye soruyorum demişti. dikkat edelim.... orginal Endonezya malı adidas ile çin malı adidas giyen bilir.3 yılda eskitemediğim endonezya malı adidasım vardı aynı modelin çin malını aldım 4.ayda sağı solu şekilden şekile girdi ve aşınmalar başladı.taklit adidaslardan bahsetmiyorum ikiside mağazadan faturalı fişli alınmıştır.biri çin malı diğeri endonezya.Adidasın ana fabrikası endonezyada çin aldık öyle oldu.... [gl=4.gif]