PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları bu ne demek !? kişisel erişim noktası kayboldu

mericguner
09-02-2012, 03:38
arkadaslar iphone 4 üm pc ye bağlı kişisel erisim noktasini kullanirken bir anda internetim kesildi sonra telefona baktiğımda kişisel erisim noktasının kapanmiş olduğunu gördüm ve ayarlarda öyle bi seçenek yok ? bu nedemek yani şimdi kendi kendine kaybolması nasıl mümkün olur ?

mericguner
09-02-2012, 12:11
arkadaşlar hiç bir çözüm önerisi olan yok mu

laheyl
09-02-2012, 13:20
arkadaslar iphone 4 üm pc ye bağlı kişisel erisim noktasini kullanirken bir anda internetim kesildi sonra telefona baktiğımda kişisel erisim noktasının kapanmiş olduğunu gördüm ve ayarlarda öyle bi seçenek yok ? bu nedemek yani şimdi kendi kendine kaybolması nasıl mümkün olur ?

ilk once cihazinin jb li midir
eger jb li bir cihazsa bu olay gerceklesmeden once hatirladiginiz kadsariyla hernagi bir yukleme uygulama repo cydia uzerinden bir islem yaptiniz mi ?^

yada bu anlatiginiz olaydan once anormal bir eylem olustumu telefonunuzda `

kisa bir bilgi verirseniz daha cabuk cozume ulasilabilir

mericguner
09-02-2012, 15:00
sorun çözüldü internetten ağ ayarlarını sıfırlamam gerektiği bilgisine ulaştım ve yaptım düzeldi
bu arada teşekkür ederim ilgilendiğin için evet cihazım jb li ama yaklaşık 1 haftadır hiç birşey yüklemedim. anormal olarak cihazda çok fazla ısınma oluyor kisisel erisim noktasını kullanınca cayır cayır yaniyor hatta ekranında küçük bir sararma meydana getiriyor bu özelliği stabil kullanamıcaksam neden yapmislar anlayamadim