PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları çıldırtan itunes programı the required file cannot be found diyor...

numberpi
26-04-2009, 18:24
itunes ile fotoğraflarımı saync etmek istiyorum. ancak back up fln aldıktan sonra hata veriyor. the iphone cannot be synced.The required file cannot be found. yazıyor ve olmuyor.daha önce itunes ile app fln yüklemiştim. acaba bununla alakası olabilir mi?
bu arada itunes çift çekirdek ve güçlü bir makinada kullanıyor olmama rağmen çok fazla kasıyor.music e bastığımda 5 saniye sonra geliyor yandaki çubuğu aşağı kaydırıyorum 10 saniye sonra geliyor fln. bu niye böyle?

Sylar
26-04-2009, 19:01
itunes her daim windowsta kasar isterse 150 çekirdekli olsun işlemci.
Sorunuza gelince resimlerin olduğu klasörü itunes'a gösterdiğinize ve o klasörün itunes'da seçili durumda olduğuna emin olun daha sonra senkronize edin. Küçük bir ihtimal ama itunes'un güncel sürüm oluo olmadığını kontrol edin.

numberpi
26-04-2009, 20:20
son sürümü kullanıyorum ve resimlerin olduğu klasörü az önce tekrar kontrol edip denedim değişen bir şey yok malesef...

bu arada dediğim kasma olayı cpu yu hiç kullanmamasına rağmen oluyor. yani itunes kasıyor ama cpu kullanımı hala %5-6 larda...ne saçma iş ama... [gl=3.gif]

numberpi
01-05-2009, 20:50
yokmu yardım edecek kimse_?