PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WinterBoard ''ReviDX Themes''

SalihBxl
27-01-2012, 22:29
Merhaba arkadaslar,

Revi-Krs temasinin yapimcisindan yeni bir tema daha. Gorsel olarak biraz daha guncellenmis, begendigim temalardan bir tanesi. Cydia'dan color keyboard uygulasi ile beraber Revi-Krs color keyboard temasini indirmenizi tavsiye ederim.

http://img813.imageshack.us/img813/5898/revij.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=g1dgsBSgwWM

http://hotfile.com/dl/145679277/9a766c8/reviDX.rar.html

Upload bana aittir ve takvim turkce olup hava durumu Istanbul sehrine ayarlidir.

mushroom
27-01-2012, 22:37
Tarz olarak dreambord temalarını andırıyor eline saglık..

SalihBxl
27-01-2012, 22:45
Ben cok seviyorum bu temayi. Zaten su anda kullandigim 2 tane tema var. 1. VIP Hd tema 2. ReviDX. Backboard kullaniyorum tek programla 2 tema arasi gecis yapiyorum. Ayarlarim otomatik olarak saklaniyor.

fas535
07-02-2012, 01:28
Salih abi bu widgetın ayarını yapırom ama sıcaklıgı göstermior ya gereken yahooo kodunu yazıorm ama olmuor nedendir acaba:S

SalihBxl
07-02-2012, 01:29
Salih abi bu widgetın ayarını yapırom ama sıcaklıgı göstermior ya gereken yahooo kodunu yazıorm ama olmuor nedendir acaba:S

Nasil yapiyorsun?

fas535
07-02-2012, 01:37
ifile a giriorm ordan var/stash/thems/revidx/ setup var onun icinde config var orda yahoo code yazıo location icin ora TUXX0040 yazıorm ama olmuo:S acaba tırnak icinde mi yazmam gerekio?

SalihBxl
07-02-2012, 01:47
ifile a giriorm ordan var/stash/thems/revidx/ setup var onun icinde config var orda yahoo code yazıo location icin ora TUXX0040 yazıorm ama olmuo:S acaba tırnak icinde mi yazmam gerekio?

Bu benim cihazimdaki ayar ;

var locale = 968019; // Yahoo Weather

Tapatalk ile iPhone'umdan Gonderilmistir.

fas535
07-02-2012, 01:58
eyw abi benm kod yanlışmıs saolasın..

hsnkrmz
07-02-2012, 15:55
merhabalar ben de bu temayı kullanıyorum yalnız ben videodaki gibi iconlrı weather altına alamıyorum tüm ekranı kaplıyorlar nasıl ayarlanıyor? ayrıca weather ı bir türlü aktif edemyorum :(

fas535
07-02-2012, 16:27
merhabalar ben de bu temayı kullanıyorum yalnız ben videodaki gibi iconlrı weather altına alamıyorum tüm ekranı kaplıyorlar nasıl ayarlanıyor? ayrıca weather ı bir türlü aktif edemyorum :(

cydiadan gridlock ı indirn hocam iconları istediginz yere koymak icin, weather icinde ifile programını indirin ve yukarda dier yorummda olan dosya konumuna gidin oraya kendi şehrinizin kodunu yazın

hsnkrmz
07-02-2012, 17:17
Saolasin tesekkur ettim :)

tumoli
07-02-2012, 20:00
iphone killit ekranındaki saatti nasıl kaldıra biliriz

SalihBxl
07-02-2012, 20:17
iphone killit ekranındaki saatti nasıl kaldıra biliriz

Cydia'dan Clock Hide indiriniz.

tumoli
07-02-2012, 20:27
kardeş bide takvimi türkçeye çevire biliyormuyuz istanbul için hava durumunu kod 2344116

SalihBxl
07-02-2012, 22:01
kardeş bide takvimi türkçeye çevire biliyormuyuz istanbul için hava durumunu kod 2344116

Birazdan ilk mesaja kendi uploadimi ekleyecegim, takvim turkce ve istanbula ayarli.

QuestionMark
08-02-2012, 16:23
salih hocam ellerine sağlık, temayı yükledim bi sorun yok ama klavye de bir değişme olmadı eski klavye duruyor, sorun ne olabilir ne yapabilirim düzeltmek için?

SalihBxl
08-02-2012, 21:22
Revi krs klavye temasi bende de sorun yapti bugun. Onun yerine Vip hd color keyboard indirin derim. Cunku renk tonlari yakin. Daha sonra color keyboarddan secip respring yapin.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.869650,4.383412

mshcek
09-02-2012, 00:07
Ben Uploadinizi indirdim ve libry dan themes klasorune attim..winterborddan sectim respiring yaptım ama benim iconlar hala ayni..degismedi..birde sanliurfanin hava kodunu bulamıyorum bulabilecek arkadas varmidir acaba cok TSK ediyorum emegi gecen herkese..

QuestionMark
09-02-2012, 00:31
Ben Uploadinizi indirdim ve libry dan themes klasorune attim..winterborddan sectim respiring yaptım ama benim iconlar hala ayni..degismedi..birde sanliurfanin hava kodunu bulamıyorum bulabilecek arkadas varmidir acaba cok TSK ediyorum emegi gecen herkese..

weather.yahoo.com adresinden şehir kodlarini temin edebilirsiniz.

fas535
09-02-2012, 00:40
mshcek hocam ben baktım ama adamlar urfanın kodunu koymamıslar ya:S cogu sehir yok zaten ama Turkey Weather Forecasts | Maps | News - Yahoo! Weather (http://weather.yahoo.com/turkey/) burda hepsi var urfa yok :S

mshcek
09-02-2012, 13:03
teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için..

SalihBxl
09-02-2012, 14:35
mshcek hocam ben baktım ama adamlar urfanın kodunu koymamıslar ya:S cogu sehir yok zaten ama Turkey Weather Forecasts | Maps | News - Yahoo! Weather (http://weather.yahoo.com/turkey/) burda hepsi var urfa yok :S

TUXX0084 bu sanliurfanin kodu. Fakat revidx icin deneme firsatim olmadi.

cem tanriover
17-02-2012, 00:17
Alternatif bir siteye upload edebilecek varmı? Çok yavaş iniyor.

SalihBxl
17-02-2012, 00:20
Su an icin iphone ile giriyorum foruma sayet bilgisayarin format islemi erken biterse seve seve alternatif ayarlarim. İyi forumlar.

cem tanriover
17-02-2012, 00:23
8 mbit internetim varken bu Hotfile dan hiç indiremiyorum deli olucam ya. 15 kb/s la iniyo. 3 saat tahmini :/

serdar06
17-02-2012, 09:10
arkadaşlar herşey çok güzelde benim ikonlar hava durumu ve resmin üstünde yani resimdeki gibi altta çıkma dı nsaıl yaparız bunu yani ikonlar orjinali gibi çıktı resmin üstünde geziyo hepsi

QuestionMark
17-02-2012, 10:37
arkadaşlar herşey çok güzelde benim ikonlar hava durumu ve resmin üstünde yani resimdeki gibi altta çıkma dı nsaıl yaparız bunu yani ikonlar orjinali gibi çıktı resmin üstünde geziyo hepsi

Hocam cydia dan gridlock ı yuklerseniz icon ve klasorleri istediginiz gibi hava durumunun altina tasiyabilirsiniz.

serdar06
17-02-2012, 11:00
Hocam cydia dan gridlock ı yuklerseniz icon ve klasorleri istediginiz gibi hava durumunun altina tasiyabilirsiniz.

arkadasım ne yaptıysam bu uygulamayı yükleyemedim sayın aldım yine ne ayarlarda çıkıyo ne ana ekranda ne bildirim merkezinde cydia dan indirirken bisürü kıtmızı hata kodu yüklendi diyo ama yüklenmiyo resprin yaptım reboot yaptım fayada etmedi cihaz iphone 4 ios 5.0.1 jailbreak acaba deb dosyasını nerden bulabilirim tesekkürlerr

QuestionMark
17-02-2012, 11:32
Hocam cihazin ayarlar bolumunde weya herhangi bir yerinde bi menusu cikmamasi normal cunku ole bi menu yok uygulamada, yuklemeyi yaptiktan sonra direk ana ekrandaki bir iconun yerini degistirir gibi herhangi bir icona basili tutun ve hepsini sirayla hawa durumunun altina cekin. Gridlock ayarlarda bir menu olusturmaz sadece iconlari istediginiz gibi duzenleme sansi wermeyen kilidi kaldirir.

Eger uygulama su anda yukluyse menude bir iconu asagi dogru cekin yerine baska bir icon gelmiyor yeri boş kaliyorsa gridlock calisiyor demektir, budurumda her sayfadaki iconlari sirayla dogru yerlere taşiyin, yok eger iconun yeri baska bir iconla doluyorsa gridlock i insanelyi reposundan yuklemeyi deneyin bende i4 5.0.1 kullanicisiyim ve su anda uygulamayi kullanmaktayim.

serdar06
17-02-2012, 11:39
Hocam cihazin ayarlar bolumunde weya herhangi bir yerinde bi menusu cikmamasi normal cunku ole bi menu yok uygulamada, yuklemeyi yaptiktan sonra direk ana ekrandaki bir iconun yerini degistirir gibi herhangi bir icona basili tutun ve hepsini sirayla hawa durumunun altina cekin. Gridlock ayarlarda bir menu olusturmaz sadece iconlari istediginiz gibi duzenleme sansi wermeyen kilidi kaldirir.

hocam allah razı olsun sabahtan beri arıyordum meğerse ikonları kaydırınca istediğin yerde kalıyomuş tesekkür ederim kardeşşş ağzına sağlıkk

şimdi herşey tamam sadece interneti açınca havadurumu güncellenmiyo internet açıkken respring yapınca havadurumu güncelleniyo acaba herkeste böylemidirr

QuestionMark
17-02-2012, 11:46
Cumlemizden hocam bi yardimimiz dokunduysa ne mutlu.

Bende şu anda kullaniyorum bu temayi oyle bir sorunla kasilasmadim hocam, sorun nedir tam olarak hava bilgilerini dogru mu gostermiyor?

serdar06
17-02-2012, 11:58
Cumlemizden hocam bi yardimimiz dokunduysa ne mutlu.

Bende şu anda kullaniyorum bu temayi oyle bir sorunla kasilasmadim hocam, sorun nedir tam olarak hava bilgilerini dogru mu gostermiyor?

yok havabilgileri doğru ankara ayarlı ama mesala internet yokken teli resprink yapınca hava durumu bilgileri kayboluyor interneti açıncada kendi kendini güncellemiyor yani internet açıkken teli respring yapınca tekrar güncelleniyor benim demek istediğim ekranda havdurumu bilgileri yokken interneti açınca nedeb kendi kendine update etmir ki respring yapmak zorunda kalıyorumm

QuestionMark
17-02-2012, 12:34
Hocam yeterli bi sure bekledinizmi? Örnegin ben telefon gorusmesi yaptigimda internet kesiliyor ve resmin altinda offline uyarisi verip guncelleme duruyor dogrudur, yanliz telefon gorusmesi bittigi anda offline yazisi kaybolmasa da bi sure sonra uyari kaybolup guncellemeye devam ediyor. Yani anlatmak istedigim aninda guncellemeler yapmadigi dogrudur ama bi sure sonra devam ediyor benim kullandigim kadariyla.

serdar06
17-02-2012, 13:26
Hocam yeterli bi sure bekledinizmi? Örnegin ben telefon gorusmesi yaptigimda internet kesiliyor ve resmin altinda offline uyarisi verip guncelleme duruyor dogrudur, yanliz telefon gorusmesi bittigi anda offline yazisi kaybolmasa da bi sure sonra uyari kaybolup guncellemeye devam ediyor. Yani anlatmak istedigim aninda guncellemeler yapmadigi dogrudur ama bi sure sonra devam ediyor benim kullandigim kadariyla.

malesef kerdes internetim 30 dk açık olmasına karsın kapalı konumda kaldı hava dururmu

QuestionMark
17-02-2012, 13:37
Hocam su anda interneti kapatip denedim, inteneti tekrar actigimda lockscreen ekrani aninda geliyor ama springboard gelmiyor, springboard degisimleri her uygulamada respring istedigi icin boyle bi durum oluyor, lockscreen ekrani sizde de ayni sekildemi yoksa orda da mi tus kilidi kapanip acilinca bilgilerin gelmesi sozkonusu degilmi?

serdar06
17-02-2012, 13:47
Hocam su anda interneti kapatip denedim, inteneti tekrar actigimda lockscreen ekrani aninda geliyor ama springboard gelmiyor, springboard degisimleri her uygulamada respring istedigi icin boyle bi durum oluyor, lockscreen ekrani sizde de ayni sekildemi yoksa orda da mi tus kilidi kapanip acilinca bilgilerin gelmesi sozkonusu degilmi?

tuskilidini açsamda lockscreen internet açık olsada değişmiyor resmin üstünde No internet or weather not configured yazıyor internet açık olsada

ama tus kilidi kapalı iken evet güncelleme yapıyor ekran değişiyor fakat tuş kilidini açınca ana ekrandaki hava durumu kapalı gözüküyor tuş kilidini kapatınca yine bildirim aktif oluyor anlamadım gitti

QuestionMark
19-02-2012, 09:10
Revi krs klavye temasi bende de sorun yapti bugun. Onun yerine Vip hd color keyboard indirin derim. Cunku renk tonlari yakin. Daha sonra color keyboarddan secip respring yapin.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.869650,4.383412

Hocam "color keyboard" i indirince revidx veya yuklediginiz diger temalarin klavyelerini manuel olarak seçebiliyorsunuz, temalarin orjinal klavyeleri ayarlar/colorkeyboard/select themes konumunda mevcut

serdarkurt
29-03-2012, 23:24
Hepsi iyi hos fakat bu tema aktif iken klasoru actigimda daha onceden bulunan duvarkagidi beliriyor bu da hic hos gozukmuyor. Temanin klasorune girip duvarkagidini resimlerime kaydettim o sekilde cozdum ama cok guzel olmadi. Folder enchancer kullanayim dedim o da olmadi bu konuda bilgisi olan var mi ne yapmaliyim

iPhone 4S - Tapatalk ile gönderildi.

SalihBxl
29-03-2012, 23:37
Hepsi iyi hos fakat bu tema aktif iken klasoru actigimda daha onceden bulunan duvarkagidi beliriyor bu da hic hos gozukmuyor. Temanin klasorune girip duvarkagidini resimlerime kaydettim o sekilde cozdum ama cok guzel olmadi. Folder enchancer kullanayim dedim o da olmadi bu konuda bilgisi olan var mi ne yapmaliyim

iPhone 4S - Tapatalk ile gönderildi.

Ben folder enhancer ile kullaniyorum. Ayarlar/FolderEnhancer/Appearance/Folder Border altinda 3 tane sekme var. Enable Border, Round Corners, Wrap Image File. Bunlari deaktif ederek tekrar deneyin ve gridlock ile ikonlari hava durumu tablosu altina alin.

gezgin38
30-03-2012, 00:01
iphone browser ile dosyayı atttım themesin içine ama 5 dk oldu hala kopyalıyor ... bir sorun yoktur umarım ...

SalihBxl
30-03-2012, 00:03
200 MB kadar olmali tema. Biraz daha bekleyin olmazsa iFunBox ile deneyin.

gezgin38
30-03-2012, 10:24
sanırım en ince nokta burası .. dün uygulamayı indirdim güzel hoş ama dana sonra eski uygulamaya döndüğümüzde karışıyor herşey yukarıda bahsettiğinizi nasıl yapabiliriz acaba .. şimdiden teşekkürler ..
Ben cok seviyorum bu temayi. Zaten su anda kullandigim 2 tane tema var. 1. VIP Hd tema 2. ReviDX. Backboard kullaniyorum tek programla 2 tema arasi gecis yapiyorum. Ayarlarim otomatik olarak saklaniyor.

SalihBxl
30-03-2012, 18:17
BackBoard kullanimi ile ilgili bir rehber hazirlayacagim kisa surede.

Scarface
01-04-2012, 00:17
Ellerinize sağlık ilk temam oldu teşekkürler.....

L0ser
06-04-2012, 18:56
güzelmiş

L0ser
07-04-2012, 08:15
abi kardeşim de bende çok sevdik teşekkürler

flavor
10-02-2013, 22:28
üstat linki güncellermisin

benx
12-02-2013, 22:23
Hocam link gitmiş bi zahmet yenilermisin teşekür