PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaslar cydiadan iphone a nasil program yuklerim

ahmet89
27-01-2012, 22:13
arkadaslar simdi ben cydiadan rocket dock ve fivefolder indirdim ama telefonda bi etkisini goremedim bunu nasil ayarlamam lazim telefona nerden yukliyecegim cydiadan indirmek yetmiyormu sadece?yardimci olursaniz sevinirim telefonum 4s..saygilar

GKTG
27-01-2012, 22:14
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

ahmet89
27-01-2012, 22:18
kusura bakmayin uyariniz icin tesekkurler...

mushroom
27-01-2012, 22:31
Cydiadan indirdiğiniz program eğer menuye düşmediyse telefonun ayarlar bölümünde gözükecektir oradan ayarlayabilirsiniz..

ahmet89
27-01-2012, 23:17
ayarlar bölümündede bulamiyorum...:S cydida indirildi diye gozukuyor program yani fivefolderin yaninda ok isareti var ama ne telefonun menusunde gorebiliyorum nede ayarlar kisminda...ayrica konunun disinda ama install0us dan indirdigim programlar telefonu bilgisayarla bagladiktan sonra yani itunes acildiktan sonra programlar yok oluyor nedeni nedir acaba?ne yapmam gerekir..tessekurler

SalihBxl
27-01-2012, 23:27
ayarlar bölümündede bulamiyorum...:S cydida indirildi diye gozukuyor program yani fivefolderin yaninda ok isareti var ama ne telefonun menusunde gorebiliyorum nede ayarlar kisminda...ayrica konunun disinda ama install0us dan indirdigim programlar telefonu bilgisayarla bagladiktan sonra yani itunes acildiktan sonra programlar yok oluyor nedeni nedir acaba?ne yapmam gerekir..tessekurler

Installous'da home ekraninda sag ust kosede settings var oraya girdiginizde Sync iTunes secili olduguna emin olun. Daha sonra iTunes ile baglanti kurdugunuizda cihaziniza sag tiklayip satin alinanlari aktar diyin ve cihaza iTunes uzerinden yetki verin.

ahmet89
27-01-2012, 23:41
Installous'da home ekraninda sag ust kosede settings var oraya girdiginizde Sync iTunes secili olduguna emin olun. Daha sonra iTunes ile baglanti kurdugunuizda cihaziniza sag tiklayip satin alinanlari aktar diyin ve cihaza iTunes uzerinden yetki verin.

tessekur ederim dediginizi yaptim insallah bidaha itunes baglandimda ayni sorunla karsilasmam...ama cydiadaki problem neden kaynaklaniyor hala cozemedim...

SalihBxl
27-01-2012, 23:55
tessekur ederim dediginizi yaptim insallah bidaha itunes baglandimda ayni sorunla karsilasmam...ama cydiadaki problem neden kaynaklaniyor hala cozemedim...

FiveFolder kullanmadigim icin o konu hakkinda bilgi sahibi degilim.

ahmet89
28-01-2012, 00:29
fivefolder olmasada herhangi bir temadir vs. cydiadan indirilienler nerde gozukuyor?

SalihBxl
28-01-2012, 00:33
Ornek vermem gerekirse BytaFont ve winterboard ana ekranda gozukur. Fakat indirdiginiz temalar winterboard icinde gorunur. LockScreen Clock Hide ise ayarlar kisminda gozukur. Her uygulama bir degildir.

Tapatalk ile iPhone'dan Gonderilmistir.

ahmet89
28-01-2012, 00:44
tskur ederim..

mushroom
28-01-2012, 06:13
İndirdiğiniz uygulamayı arama kısmından bı aratın ismi ile eğer çıkarsa inmiştir.geriye sadece telefonun icinde bulmak kalıyor :))