PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ingiltereden iphone 4s geldi ama kullanamıyorum yardım lütfen

elif95
27-01-2012, 17:31
abim ingiltereden getirtti bi hafta oldu pasaporta kaydettirmem için ne kadar vaktim var kaydettirmeden kullanabilir miyim o süre içinde kaydettirmezsem telefonu bi daha kullanamaz mıyım lütfen yardım edin abim hiç ilgilenmiyo

GKTG
27-01-2012, 17:32
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

Ogzhnozcn
27-01-2012, 17:35
Öncelikle konunun basligini degistirmelisiniz

Cincey
27-01-2012, 18:03
abim ingiltereden getirtti bi hafta oldu pasaporta kaydettirmem için ne kadar vaktim var kaydettirmeden kullanabilir miyim o süre içinde kaydettirmezsem telefonu bi daha kullanamaz mıyım lütfen yardım edin abim hiç ilgilenmiyo
İstediğin zaman kaydettirebilirsin telefonun gelme süresiyle ilgili bir sıkıntı olmaz
Ne zaman kapatılacağı belli olmaz bazen 1 gün bazen 1 ay sürebiliyor
Kayıt ederken yurtdışından yeni gelmiş birinin pasaportu gereklidir (her pasaportun 1 hakkı ve geldikten sonra 30gün süresi vardır 30gün geçtikten sonra şansını kaybeder)