PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İphone 4 SMS alıp Gönderememe sorunu..

vbalikci
25-01-2012, 20:24
ARkadaşlar, geçen gün son sürüme yükselttik telefonu, sonra Jb yaptık absent ile, ama artık sms gönderip alamıyoruz.. Garip bir durum gelmiyor, gitmiyor! Bunun neyle alakası var acaba? Çözemedik bir türlü?

SalihBxl
25-01-2012, 20:39
iPhonedeliveryi var mi cihazda? Neden derseniz bende 2 defa hata verdi sms gondermeye calisirken hat gidiyor ve iPhoneDelivery Started diyor sonrasi hat geliyor ama mesaj gitmiyor ve bana mesajda gelmiyor taki reboot yapasiya kadar. Restore ettim duzeldi. Bilmem belki sizin olayinizla alakali degildir ama bende iPhoneDelivery yuzunden olmustu.

vbalikci
26-01-2012, 02:00
iPhonedeliveryi var mi cihazda? Neden derseniz bende 2 defa hata verdi sms gondermeye calisirken hat gidiyor ve iPhoneDelivery Started diyor sonrasi hat geliyor ama mesaj gitmiyor ve bana mesajda gelmiyor taki reboot yapasiya kadar. Restore ettim duzeldi. Bilmem belki sizin olayinizla alakali degildir ama bende iPhoneDelivery yuzunden olmustu.

Yok efendim.. cydia'dan sadece sbssettings yüklü.. ditesms'i yükledik o da olmadı gönder diyoruz, pırt ekrandan giiyor her şey. Restore yolları göründü..

Mentor
26-01-2012, 19:01
backup yuklemesı yaptınmı eskı msjları tekrar yukleme yaptıysan sorun verır aynı sorunu bende yasadım eskı msjları yukledım zaman msj alıp yada gonderım yapamıyordum telefonu restore yaptım duzeldı