PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : biteSMS Cracked TAM SÜRÜM

useyd
25-01-2012, 18:04
Cydia Kaynağı: www.sinfuliphonerepo.com (http://www.sinfuliphonerepo.com)
Denenen Cihaz: 3GS İos 5.0.1
Tam İsim: biteSMS Cracked

Arkadaşlar oyunda, cydia içerisinde dolaşırken mesaj gelmesinde artık çık gir problemiyle karşılaşmak istemiyorsanız çok güzel bir uygulama.. Tam sürüm ve türkçe... 2 gündür kullanıyorum hiçbir problem yok..

http://img59.imageshack.us/img59/9703/img0307b.png (http://imageshack.us/photo/my-images/59/img0307b.png/)
http://img703.imageshack.us/img703/5947/img0306z.png (http://imageshack.us/photo/my-images/703/img0306z.png/)

İlk açtığım uygumala konusudur kusurum varsa Affola...http://imageshack.us/photo/my-images/703/img0306z.png/

bloother
25-01-2012, 18:06
Tek problemi daha doğrusu eksikliği kişi saklama özelliğinin kaldırılması. Umarım bi sonraki güncellemede tekrar koyulur bu özellik.

DeDeLi
25-01-2012, 18:15
Elinize sağlık.İlk konu olarak gayet başarılı. Yukarıda "İnceleme Ekle" bölümümüz var oradan "Apple Store Oyun ve program ya da Cydia uygulamala incelemeleri" adında alt konular var oradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

useyd
25-01-2012, 18:22
Elinize sağlık.İlk konu olarak gayet başarılı. Yukarıda "İnceleme Ekle" bölümümüz var oradan "Apple Store Oyun ve program ya da Cydia uygulamala incelemeleri" adında alt konular var oradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim admin.. Bunu öğrendiğim iyi oldu ;) İyi forumlar

armyAtttack
26-01-2012, 14:21
Tesekkurler bende yukledim gayet duzgun calisiyor Daha oncede farkli bi adresten yuklemistim cakisiyordu safe moda atiyordu ama bu gayet guzel calisiyor Tesekkurler elineze saglik

Serdar ÇELEBİ
26-01-2012, 14:25
arkadaşlar ios 5 de mesaj olayını düzeltmişler benim çok hoşuma gitti birşey izlerken yada oyundayken dışarı atmıyor üsten efektli gözüküyor mesaj . bite sms i neden kullanma gereği duyuyorsunuz merak ettim bilmedigimiz birşey varsa bende yükleyim tek fark oyundayken çıkmadan cevap verebilmemizmi .

useyd
27-01-2012, 15:45
arkadaşlar ios 5 de mesaj olayını düzeltmişler benim çok hoşuma gitti birşey izlerken yada oyundayken dışarı atmıyor üsten efektli gözüküyor mesaj . bite sms i neden kullanma gereği duyuyorsunuz merak ettim bilmedigimiz birşey varsa bende yükleyim tek fark oyundayken çıkmadan cevap verebilmemizmi .

evet oyundan çıkmadan cevap yazabiliyorsun içerik olarak birçok özelliği var fakat okadar incelemedim

Teşekkürler

LuckyBlood
27-01-2012, 19:03
Gerçekten çok teşekkürler çok yararlı olmuş konunuz elinize sağlık...

useyd
30-01-2012, 18:29
Gerçekten çok teşekkürler çok yararlı olmuş konunuz elinize sağlık...

Ben teşekkür ederim.

samsab
30-01-2012, 19:12
çünki bite sms şifreleme özelliğğine sahip yani sms ler şifre altında kimse şifreyi girmeden smslere erişemiyor. ayrıca hızlı mesajlaşma mevcut herne pozisyonda olursan ol sms tek bir hamle ile yollama olanağına sahipsin yetmez mi...

bloother
02-02-2012, 13:27

1.Smslerini şifreleme özelliğine sahipsin.
2.Kilit ekranında telefon kilidini açmadan mesajı cevaplama özelliğine sahipsin.
3.Sms programına girmeden ses tuşuna basıp ekrana dokunarak mesaj yazıp yollama özelliğine sahipsin.
4.Mesaj atan kişiyi doğrudan arama özelliğine sahipsin.
5.Önceden planlanmış gelecekteki bir tarihte ve saatte otomatik mesaj yollama yeteneğine sahipsin.
6.Mesajına rehberden kolay bir şekilde numara kopyalama özelliğine sahipsin.
7.Yanlış yazımlara karşı ya da yanlışlıkla göndermelere karşı göndermeyi geciktirme özelliğine sahipsin. (En güzel özelliklerinden biridir.)
8.Gelen mesaj bildirimlerinin içeriğini gizleme özelliğine sahipsin.
9.Gönderme başarısız olduğunda otomatik olarak yeniden gönderme özelliğine sahipsin.

Daha saymaya gerek var mı? :)

esma_sultan
02-02-2012, 20:30
Uygulamayi tanitan arkadasa gercekten tesekkur ediyorum, tam da boyle birsey ariyordum. Ancak anlamadigim bir nokta var. Mesajlari sifreliyoruz ve uygulamayi sifre girmeden acmak imkansiz dolayisiyla mesajlar okunmuyor. Ama telefonun kendi mesaj kutusuna da dusuyor. Sonucta uygulamanin icindeki mesajlar sifreli ama iphone'un asil mesaj kismindan da mesajlara ulasilabiliyor. Yapmam gereken baska bir ayar var mi anlamadim:(

serdarkurt
02-02-2012, 20:57
Esma sultan sbsettings ya da springtomize gibi eklentiler kurarak (cydiadan) cihazinizin isletim sistemi ile gelen sms simgesini gizleyebilirsiniz. Ben oyle yaptim gayet guzel oldu

esma_sultan
02-02-2012, 21:04
Tesekkur ediyorum ve hemen deniyorum:)

ceommm
02-02-2012, 22:05
programin ayarlar kisminda,iphone nun sms ikonunu gizleme özelligi var ve yine bite sms ikonunu programin kendi icerisinden iphone sms gibi gözükmesini saglayan bir özellik var.

Serdar ÇELEBİ
02-02-2012, 22:15
1.Smslerini şifreleme özelliğine sahipsin.
2.Kilit ekranında telefon kilidini açmadan mesajı cevaplama özelliğine sahipsin.
3.Sms programına girmeden ses tuşuna basıp ekrana dokunarak mesaj yazıp yollama özelliğine sahipsin.
4.Mesaj atan kişiyi doğrudan arama özelliğine sahipsin.
5.Önceden planlanmış gelecekteki bir tarihte ve saatte otomatik mesaj yollama yeteneğine sahipsin.
6.Mesajına rehberden kolay bir şekilde numara kopyalama özelliğine sahipsin.
7.Yanlış yazımlara karşı ya da yanlışlıkla göndermelere karşı göndermeyi geciktirme özelliğine sahipsin. (En güzel özelliklerinden biridir.)
8.Gelen mesaj bildirimlerinin içeriğini gizleme özelliğine sahipsin.
9.Gönderme başarısız olduğunda otomatik olarak yeniden gönderme özelliğine sahipsin.

Daha saymaya gerek var mı? :)
sagolasın zahmet oldu pek mesajlaşmadıgım için bilmiyordum en son lissede mesajlaşıyorduk bıraktık ..

serdarkurt
02-02-2012, 22:59
programin ayarlar kisminda,iphone nun sms ikonunu gizleme özelligi var ve yine bite sms ikonunu programin kendi icerisinden iphone sms gibi gözükmesini saglayan bir özellik var.

Simdi mesajinizi okuyunc ayarlarina baktim evrt dediginiz gibi biteSms simge gizleme ozelligini kendi basina yapiyormus. Once biteSms uygulamasina girip ayarlar sekmesinden diğer ayarlara girip en asağıdaki seenegi acik yapip respring yapmamiz yeterli oluyor.

bloother
02-02-2012, 23:42
Uygulamayi tanitan arkadasa gercekten tesekkur ediyorum, tam da boyle birsey ariyordum. Ancak anlamadigim bir nokta var. Mesajlari sifreliyoruz ve uygulamayi sifre girmeden acmak imkansiz dolayisiyla mesajlar okunmuyor. Ama telefonun kendi mesaj kutusuna da dusuyor. Sonucta uygulamanin icindeki mesajlar sifreli ama iphone'un asil mesaj kismindan da mesajlara ulasilabiliyor. Yapmam gereken baska bir ayar var mi anlamadim:(

biteSMS'in o özelliği de mevcut. Şifreleme kısmında orjinal SMS uygulamasını gizleme özelliğine sahip.

esma_sultan
03-02-2012, 23:47
İphone 4s ios 5 kullanıcısıyım. Maalesef cracked halini bulamıyorum. Cydia'da sadece trial versiyonu geliyor ve 10 gün içinde ödeme yapmam gerektiği söyleniyor. Acaba tam sürüme nereden ulaşabilirim?

SalihBxl
03-02-2012, 23:51
İphone 4s ios 5 kullanıcısıyım. Maalesef cracked halini bulamıyorum. Cydia'da sadece trial versiyonu geliyor ve 10 gün içinde ödeme yapmam gerektiği söyleniyor. Acaba tam sürüme nereden ulaşabilirim?

Insanelyi reposunu denediniz mi?

esma_sultan
04-02-2012, 01:33
insanelyi reposundan yukledim tekrar. Sorun yok simdilik:) Tesekkur ederim tekrar

leadertay
04-02-2012, 12:28
Msjlaşmaya 4 ay önce evlenerek son verdim. :)) bende yeniyim benim daha bi konum bile yok destek vermek istedim. Güzel konu devamını bekleriz.

piriyatel
04-02-2012, 13:56
bugun denemedim ama dun sinfuliphonerepo kaynagi calismiyor diyor. Siydede ayni hatayi alan oldumu?

useyd
04-02-2012, 19:53
bugun denemedim ama dun sinfuliphonerepo kaynagi calismiyor diyor. Siydede ayni hatayi alan oldumu?

evet bende öyle bir hatayla karşılaştım

bloother
04-02-2012, 20:12
insanelyi Reposunu kullanın. En sağlam kaynaklardan birisi olduğunu düşünüyorum.