PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Tamirden sonra cikan simge

conick
24-01-2012, 14:27
Merhaba
arkadaşlar 3gs telefonumun titresimi yuvasından cıkmıstı, mahalle arası bi tamircide degistirdiler titresim duzeldi ancak saat simgesinin yanında pasta dilimi gibi bir simge belirdi(kilit den bahsetmiyorum)komik gelecek ama yakından bakınca ninja kaplumbaga suratına benzıyor aynı, bazen mavi ayarlara girdigimde turkuaz mavisine dönüsüyor,ortasında siyah M olan bi daire gibi dusunun, telefon acılır acılmaz cıkmıyor bırkac sanıye sonra cıkıyor, gps i denemek icin program denedim gps calısıyor, iphone simgeler listesine baktım bu isaret yok... umarım icinizde bilen vardır, tamir ettirdiğim telefoncu epey uzaktaydı ve aynı yeri tekrar bulmam cok zor...
simdiden ilginize tesekkürler...

resimler
http://www.incicaps.com/r/ninjahh.jpg/

Ogzhnozcn
24-01-2012, 14:37
Telefoncular reklamını yapmak adına cihazın içine saçma sapan şeyler yapabiliyorlar resim,simge vs.muhtemelen ondandır cihazı reboot etmişseniz ve geçmemişse restore edin düzelecektir.

conick
24-01-2012, 14:52
jb oldugu icin restore etmek ıstemıyorum, resım koydum bır bakarsanız sevinirim, saygılarımla.

ermans
24-01-2012, 15:53
bir program yüklenmiş ve onun açık olduğunu gösteriyor sanırım Cydia'ya girip sizin yüklemelerinizin dışında birşey varsa kaldrın düzelir büyük bir ihtimalle

yada restore

conick
24-01-2012, 16:21
programı buldum insomnia yuklemistim o nun simgesiymis, ilginize tesekkurler...

QuestionMark
08-02-2012, 11:06
Dostlar bende insonmia yuklemistim baya kullandim ama dunden beri o simgeyi oraya cikaramiyorum aktif olmuyor bi fikri olan warmi? On yapiyorum home tusuna basinca tekrar off oluyor simgeside cikmiyor