PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes'u yedekleyebilir miyiz?

blood
23-04-2009, 16:34
Arkadaşlar ben iTunes'daki bütün şarkılarımı isim ve albüm kapağı olarak düzenledim vı bu yaklaşık 1 haftamı aldı... Şimdi format atarsam bunları kaybedecem. Acaba formattan sonra iTunes'u aynı eski haliyle kullanabilmem için bir yöntem var mı? Yani şarkılarımı olduğu gibi atmak için?

fantazi
23-04-2009, 16:42
bak şimdi aynı şeyden bende şüphelendim gçen hafta format attım pc ye çünkü müzik klasörünün içinde itunes klasörü var
içinde büsürü dosya var hiç karıştırmadan itunes klasörünün yedeğini al bide itunes taki şarkılar nerdeyse formattan sonra şarkıları aynı yere kopyala ve itunes klasörünüde aynı yere kopyala tamamdır. [:'(]

blood
23-04-2009, 16:56
Çok teşekkür ederim bunu deneyecem [:'(] İnşallah bir sorun çıkmaz çünkü o şarkıları tekrar düzenlemek bir ölüm iTunes'da... [gl=8.gif]

fantazi
23-04-2009, 17:28
1700 şarkıyı düzenledim fakat emin ol senden fazla düzenlemişimdir.hepsinin albüm,sanatçı,isim(ilk harfinin byük olmasına bile dikkat ediyorum),sonra albüm kapakları;genre ler şarkı sözleri falan
her bişey var [gl=12.gif]

blood
23-04-2009, 19:27
Hocam yok ya ben dayanamam o kadarına da [:D] 350 tanesini zor yaptım ben bir haftada. Özellikle düet olan şarkıların bilgilerinde çok zorlandım. Sen nasıl hallettin albüm kapak programı falan kullanarak mı yoksa direkt google'dan aratarak mı?

fantazi
24-04-2009, 22:34
isim albüm sanatçı tag&rename albüm kapaklarıda tag&rename ile yapılıyor fakat ben bide albüm kapakları arşivi yapmak istediğim için google dan aratıp buluyorum adam gibi ismini yazarak kaydediyorum arşive girip mesela m ye bastımı direk m ile başlayan kapaklar geliyor.itunes tan hemen resimleri ekliyorum.100 tane falan resim var tahmin ediyorum upload etmeyi düşünüyorum zaten siteye kullanan kullansın arasından [gl=12.gif]