PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cinject.exe -j payloads eror

cagdasgokcen
21-01-2012, 21:15
selam admin arkadaslar lutfen yardimci olun iphone 4s 5.0 versi cihazim cinject dosyasinin ismini jb yapip c: icine attim cmd yerinden cinject.exe -j payloadseror hatasi aliyorum ne yapmam lazim bi yardimci olun tsk ikaynak

hopehero3
21-01-2012, 22:07
kardeş versiyonunu 5.0.1 çıkarabilirsin.. ürünü restore ve sıfırlayabilirsin..başka pcde deneyebilirsin.. bunları yapmadan maalesef nerde hata olduğunu bulamıyorz 5 saattr uğraşıyorum ipad için şimdi restore ediyorum.. kolay gelsin

cagdasgokcen
21-01-2012, 22:48
saol arkadas 5.01 yuledikden sonra oldu bi admin demedi 5.01 yukle diye

SalihBxl
21-01-2012, 22:50

Su an icin forumda olmayan ya da olamayan bir admin arkadas nasil cevap versin ki? Illa admin cevap vermeli diye kuralda yok sanirim forumda. Bilgisi olan her uye/yonetici cevap verme hakkina sahip sanirim. Sitem etmeyin bence. Stresinizi anliyorum bende hala JB yapmadim 4s cihazima ama inanin stress etmeye degmez. Iyi forumlar.

cagdasgokcen
21-01-2012, 22:54
sen varsin ya isine geldiginde yazmasini biliyorsun rica ettik lutfen dedik suan yazdigin kadr yaza bilirsin tsk

SalihBxl
21-01-2012, 22:56
sen varsin ya isine geldiginde yazmasini biliyorsun rica ettik lutfen dedik suan yazdigin kadr yaza bilirsin tsk

Arkadasim ben sadece uyeyim yanlis anlasilmasin. Ama bilmedigim bir konu hakkinda yanlis bilgi vererek daha kotu bir durumda biraksam seni hosuna gider mi acaba? O yuzden sadece dedigim gibi sabir, muhakka durum hakkinda detayli bilgiye sahip birisi cikip cevap verecektir ve vermiste. Sadece tesekkur etmek duser degil mi?

cagdasgokcen
21-01-2012, 23:00
tmm uyesen baska 5 tane yildiz yapmissin sendede bisey var zannettim tsk IKAYNAK

SalihBxl
21-01-2012, 23:01
tmm uyesen baska 5 tane yildiz yapmissin sendede bisey var zannettim tsk IKAYNAK

Iyi forumlar arkadasim.

hopehero3
21-01-2012, 23:03

nese kardeşim senin işin yine halloldu ya ben napayım sabahtan beri uğraşıyorum kime çatayım :) arkadaşında dediği gibi adminler herzaman cevap vercek sorunu çözcek diye birşey yok ;) güle güle kullan

DeMo
22-01-2012, 01:02

Jailbreak ile ilgili konunun 13, 14, 15 hatta sonraki sayfalarında gerek ben gerekse diğer üyelerimiz, bu şekilde hatalarla karşılaşıp yapamayanlar için cihazı restore edin demiş. İlk başta yapamayıp cihazı restore ettikten sonra yapanlar da bu konuda bilgi vermiş. Siz bu mesajları görmediniz mi ? ya da görüp de cihazı restore etmeye kıyamadınız mı? ben anlayamadım. Bu şekilde sitem etmeye hakkınız yok.

cagdasgokcen
22-01-2012, 01:47
Benim problememin sesi duyuramamak konu sitem oldukdan sonra nedense adminler ortaya cikiyor cevap yazmak icin.
ben yaklasik 1.5 seneden beri bu sitedeyim gordugunuz gibi 9.5 saat den beri sesimi duyurmaya calisiyorum duyan yok
keske basta sitem etseydim de bu kadar hizli cevap ala bilseydim SATUSA KRALSIN tsk IKAYNAK

DeMo
22-01-2012, 02:02
Arkadaşım demagoji yapmaya gerek yok. Sorununuzu anlattığınız ve benimde işaret ettiğim sayfalara bakarsanız size cevap verildiğini görürsünüz. Size bir şey ispat etmek veya açıklama yapma durumunda değilim fakat konuyu saptırma çabalarınız hiç hoş değil. 1,5 senenin bir önemi yok. Keza 1.5 aylık bir üye olup kıymet bilmeniz bizim için daha makbuldür sevgili kardeşim.

cagdasgokcen
22-01-2012, 02:30
tsk ederim ozmn sevgili kardesim koLay geLsin