PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları SAM ın .deb dosyası acil

XantiX
17-01-2012, 22:57
arkadaşlar elinde yada bir yerden temin edebilecek birisi varmı tlf daki SAM programını sildim ve tlf çöktü geçende de aynısı olmuştu tekrar kurdum oldu ama şimdi SAM'ın .deb dosyasını nerede aradıysam bulamıyorum evimde internette yok tlf da çöktü yardım ederseniz sevinirim

murti2581
17-01-2012, 23:10
hangi ios var senin telefonda gerci sam in ne oldugunu bile bilmiyorum öle arastirdim birsey buldum deneyelim bakalim olurmu

laheyl
17-01-2012, 23:27
arkadaşlar elinde yada bir yerden temin edebilecek birisi varmı tlf daki SAM programını sildim ve tlf çöktü geçende de aynısı olmuştu tekrar kurdum oldu ama şimdi SAM'ın .deb dosyasını nerede aradıysam bulamıyorum evimde internette yok tlf da çöktü yardım ederseniz sevinirim

cihazin hakkinda kisa bilgi verirsen sana yardim edebiliriz cihaz ne fw nedir bunlari bir yaz bize ....

DeMo
18-01-2012, 18:37
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...