PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Şebeke Yoookkk (!!!)

vette
22-04-2009, 03:06
Arkadaslar,merhaba.. gecen gun bır ıphone aldım cok guzel calısıyordu ve telefon jaılbreaklıydı zaten pek bı bılgım yoktu bu konularla 3 gun oncesıne kadar.. telefonu bılmeden update ettım ıtunestan ve telefon acılmamaya basladı the sım card does not supported falan demeye basladı.. daha sonra sıtenızde 3g jaılbreak bolumunden 5977 2.2.2 yı shıftle ıtunestan restore ettım telefona ve telefonun menusu vs herseyı acıldı daha sora quickpwn dı sanırım bunla jaılbreak yaptm aynı dosyayı gostererek(sızın sayfadan ındırdıgım 5g77yı) yukledım telefon smdı acıldı sorunsuz bı sekılde yanlız sebekeyı gormuyor bende yellowsnow u yukledım sayfadakı herseyı yaptım ama bı turlu sebekeyı gormuyor.. su ankı surumum 5977 2.2 modem fırmware 2.30.03 olarak gorunuyo napabılırım? bıde ılk yukleme yaparken hep yarıda kesılıp 1603 no lu hatayı verıp cıkıyordu fakat hersey normal calısıyo sebekeyı gormemesı dısında :(

Misafir.
22-04-2009, 09:02
gecenin 3ünde kimse olmayabilir forumda hemen cevap beklemeyin.

cihazınızda malesef baseband yükseldiği için geri dönüş şu anda çok zor bundan dolayı cihazınıza turbo sim almanızı öneririm.forumda satanlar var