PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volume Increaser: Ses duzeyi arttirma.

SalihBxl
15-01-2012, 20:11
Volume Increaser

Cydia Kaynağı: Insanelyi

Merhaba arkadaslar,

Bu tweak sayesinde cihazinizin sesini birazda olsa yukseltebilirsiniz. Ekran resmi koyamiyorum cunku ne bir ikon ne de ayarlar kismina bir ikon geliyor. Sadece yukledikten sonra reboot yapmalisiniz.

(Uygulamayi kendi cihazima yukledim fakat inanin emin olamadim. Sayet denemek isteyenler olursa buyursun.)

mzgunes
17-01-2012, 20:25
ses yükseltmek için değil, sesi azaltmak veya çoğaltmak için gereken basış süresini kısaltmak veya çoğaltmak için bu tweak. yani kademe sayısını azaltıp çoğaltabilirsiniz sadece. çok gereksiz tweaklerden biri.

SalihBxl
17-01-2012, 20:40
Kurdum fakat kademeler hala standart. Kulaklikla muzik dinlerken biraz yukselmis gibi geldi bana. Belkide psikolojiktir.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870368,4.382740
Tapatalk.

DeDeLi
17-01-2012, 20:43
Ben kısaca açıklık getireyim.Avrupa cihazları için arkadaşlar ses sınırlaması var buda 80 desibeldir.Amerika cihazlarında bu yok.Bu tweak konusunda bir bilgim yok ama cydia da Volumeboost var o bu görevi görüyor yanlış hatırlamıyorsam deneyebilirsiniz ama biraz araştırın yinede.Bunu arttırarak gelen seste oynama yapabiliyorsunuz.Ben denemedim öncelikle belirteyim.Ama sonuç alınan bir işlem bu.Okuduğum kadarıyla sadece kulaklıkta etkili diye biliyorum deneyim sonucunu yazabilirsiniz.

mzgunes
19-01-2012, 01:08
Kurdum fakat kademeler hala standart. Kulaklikla muzik dinlerken biraz yukselmis gibi geldi bana. Belkide psikolojiktir.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870368,4.382740
Tapatalk.

AyarlarA girip ordan % degerlerini degistirince orana gore fark oluyor kademe Artisinda.

SalihBxl
19-01-2012, 14:14
AyarlarA girip ordan % degerlerini degistirince orana gore fark oluyor kademe Artisinda.

Sanirim ayni programdan bahsetmiyoruz. Cunku bu uygulamasa ikon veya ayarlar kisminda cikan birsey yok Ugur'unda dedigi gibi kulaklik sesini yukseltiyor.

Tapatalk.

Canavar
19-01-2012, 14:47
Denerken cihazın hoporlerini patlatmayında, bence tehlikeli bir durum

SalihBxl
19-01-2012, 15:09
Denerken cihazın hoporlerini patlatmayında, bence tehlikeli bir durum

Dedigim gibi sadece kulaklik ile muzik dinlerken ses artisi fark ediliyor.