PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları ios5 jailbreak den sonra yüklenecekler

mericguner
15-01-2012, 17:57
arkadaşlar birçok konu var ios 5 jailbrak sonrasında cudiadan yüklenen tweekler ve uygulamalarla ilgili ama çoğu yazmış başlığın altına 4.3.3 de çalışıodu bende çalışmıo ios 5 uyumu stabil değil cart curt.. şimdi kesin çalışan ios5 de %100 lük onay alan cydia uygulamaları neler kendi kullananlar ve memnun kalanlar ve sadece ios5 kullanıcıları yazabilir mi

soner363
15-01-2012, 18:59
arkadaşlar birçok konu var ios 5 jailbrak sonrasında cudiadan yüklenen tweekler ve uygulamalarla ilgili ama çoğu yazmış başlığın altına 4.3.3 de çalışıodu bende çalışmıo ios 5 uyumu stabil değil cart curt.. şimdi kesin çalışan ios5 de %100 lük onay alan cydia uygulamaları neler kendi kullananlar ve memnun kalanlar ve sadece ios5 kullanıcıları yazabilir mi
burda aramana gerek yok ki nerdeyse %90lık kısmı zaten ios 5te sorunsuz çalışıyor

mericguner
15-01-2012, 19:42
burda aramana gerek yok ki nerdeyse %90lık kısmı zaten ios 5te sorunsuz çalışıyor

emin ol forumda sorunsuz çalışıyor denen uygulamaların altında o kadar çok ios 5 de çalışmayan varki. galiba millet konu açmak için ios 5de çalışanlar yazıyor kendi cihazı iso 5 olmadığı halde oraya çalışıyor diye yazıyor böyle çok konu var arkadaşım sen güvendiklerini bana yazarsan çok mutlu olurum :)

SalihBxl
15-01-2012, 19:47
emin ol forumda sorunsuz çalışıyor denen uygulamaların altında o kadar çok ios 5 de çalışmayan varki. galiba millet konu açmak için ios 5de çalışanlar yazıyor kendi cihazı iso 5 olmadığı halde oraya çalışıyor diye yazıyor böyle çok konu var arkadaşım sen güvendiklerini bana yazarsan çok mutlu olurum :)

Tatmin olmamissaniz googledan aramada yapip ios5 listelerine bakarsiniz. Ya da cydiadan programi indirmeden once ios uyumuna bakabilirsiniz.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870450,4.382440
Tapatalk.

mericguner
15-01-2012, 20:08
yardım istedim diye suçladın beni kardeş sende :D benim demek istedim var öyle listeler ama kimi telde çalışıyor kimisinde çalışmıyor. atıyorum 2-3 kişi bu program güzel bu sorunsuz çalışıyor falan derse daha güvenilir olucak demek istemiştim.. bu sorun olcaksa sileyim konuyu :D

SalihBxl
15-01-2012, 20:14
yardım istedim diye suçladın beni kardeş sende :D benim demek istedim var öyle listeler ama kimi telde çalışıyor kimisinde çalışmıyor. atıyorum 2-3 kişi bu program güzel bu sorunsuz çalışıyor falan derse daha güvenilir olucak demek istemiştim.. bu sorun olcaksa sileyim konuyu :D

Estagfurullah suclamak benim haddime degil. Ben sadece fikrimi soylemek istedim. O cihazda calisti bunda calismadi gibi muhabbetler bence cakisan uygulamalar ile ilgili. Mesela Barrel 2 ile SleepFX'i ayni kullanamiyorsunuz. En azindan bir defa calisip daha sonrasinda sorun yaratmaya basliyor. Ben bunu kastetmek istedim.

NeGReDo
15-01-2012, 20:58

dostum çalışmayanların çoğu güncellenip ios 5 ile uyumlu hale geldiği için,çoğu çalışmıyor diye okudukların 1-2 ay öncesine ait.şimdi çoğu çalışıyor.1-2 ay sonra da hepsi çalışır olur.

mericguner
16-01-2012, 00:14
Estagfurullah suclamak benim haddime degil. Ben sadece fikrimi soylemek istedim. O cihazda calisti bunda calismadi gibi muhabbetler bence cakisan uygulamalar ile ilgili. Mesela Barrel 2 ile SleepFX'i ayni kullanamiyorsunuz. En azindan bir defa calisip daha sonrasinda sorun yaratmaya basliyor. Ben bunu kastetmek istedim.

hah tam olarak hislerime tercüman oldun sleepFX en ćok istediğim tweeklerin başında geliyor ama barrel2 de var ondanmış bak demek. peki nerden biliyoruz bunların çakıştığını ? olmazsa barrel 1 yükleyeyim o zaman çalışır mı acaba ? bu konuda bilgiliysen çakışanlar listesi yapabilirsin foruma :)

mericguner
16-01-2012, 00:18
dostum çalışmayanların çoğu güncellenip ios 5 ile uyumlu hale geldiği için,çoğu çalışmıyor diye okudukların 1-2 ay öncesine ait.şimdi çoğu çalışıyor.1-2 ay sonra da hepsi çalışır olur.

evet dostum haklısın ama bende deniyorum hepsini bu hafta denedim en güncellerini ama yok yani çalışmayan çok program var. Belkide arkadaşı yukarda dediği gibi çakışmalardan dolayi bilenler varsa liste hazırlayabilir? mesela yine ios 5 için olan removebacround uygulaması calışmıyor yüklediğin an safe moda atıyor daha sayabilirm bu tarz çok var yani açıklamasında da ios5 uyumlu yazıyor halbuki

SalihBxl
16-01-2012, 00:27
Removebackground sbsettings bende sorunsuz. Sayet alternatif istersen; WeeKillBackground var notification center icin.

Tapatalk.

SalihBxl
16-01-2012, 00:28
hah tam olarak hislerime tercüman oldun sleepFX en ćok istediğim tweeklerin başında geliyor ama barrel2 de var ondanmış bak demek. peki nerden biliyoruz bunların çakıştığını ? olmazsa barrel 1 yükleyeyim o zaman çalışır mı acaba ? bu konuda bilgiliysen çakışanlar listesi yapabilirsin foruma :)

SleepFx yerine UnlockFx kullan forumda konusunu acmistim. Barrel ile sorunu yoktu sanirim. Ama tamda emin degilim :)

Tapatalk.

mericguner
16-01-2012, 01:43
SleepFx yerine UnlockFx kullan forumda konusunu acmistim. Barrel ile sorunu yoktu sanirim. Ama tamda emin degilim :)

Tapatalk.

unlockFX de zaten sorun yok olay sleepFX de ve bunların farklı iki program olduğunun bilinmesi lazım. unlock kilit açma efekti sleep tuş klidine alma efekti :) sleepFX calışmıyor

dream21
16-01-2012, 01:55
walla bende katılıyorum ios 5.0.1 kullanıcısı olarak. En basitinden ne celeste nede ibluenova çalışmıyor. daha 2 saat önce denedim bu ki olmazsa olmaz bi programdır. Barrel 2 var bende şu an sorunsuz çalışıyor sadece içinden 1 veya 2 tane geçiş efekti çalışmıyor. Sırf bu yüzden geri sürüme dönmeyi düşündüm ama o kadar program oyun uygulamayı tekrar kurmak yemedi açıkçası :))

SalihBxl
16-01-2012, 10:39
Springtomize kurarak kapanis animasyonunu degistirebilirsiniz. Ama sadece tek bir animasyon var. Old Tv diye gecer.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870288,4.382309
Tapatalk.

mericguner
16-01-2012, 11:41
Removebackground sbsettings bende sorunsuz. Sayet alternatif istersen; WeeKillBackground var notification center icin.

Tapatalk.

salih tam aradığım programdı eywalah çok iyi çalışıyor ;)

SalihBxl
16-01-2012, 11:47
salih tam aradığım programdı eywalah çok iyi çalışıyor ;)

Gule gule kullan.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870180,4.382712
Tapatalk.