PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Eski apple hesabımdaki uygulamaları senkronize edemiyorum

pinkzeppelin
11-01-2012, 17:30
Merhaba arkadaşlar,

2.el bir cihaz aldım. Cihazda daha önceki kullanıcının apple hesabına ait uygulamalar var. O apple hesabının şifresine ulaşma durumum da yok. Şu an bu hesapla appstore dan hiçbir şey indiremiyorum.

Itunes'tan applicationları senkronize et dediğimde ise yeni apple hesabımdaki uygulamaları senkronize etmeye çalışıyor.

Kendi apple hesabımla, cihazdaki uygulamalar silinmeden nasıl senkronize edebilirim?

GKTG
11-01-2012, 17:40
Cihazdan Ayarlar/Store içindeki önceki kullanıcının hesabından çıkış yapın. Sonra iTunes ile sekronize edin.

pinkzeppelin
11-01-2012, 17:46
O şekilde yaptım ancak, Itunes'tan app ten senkronize et dediğimde 47 uygulama silinecek şekinde uyarı veriyor.

GKTG
11-01-2012, 17:50
O şekilde yaptım ancak, Itunes'tan app ten senkronize et dediğimde 47 uygulama silinecek şekinde uyarı veriyor.

Evet öyle olması normal. Çünkü bir hesaptaki uygulamaları başka hesapta kullanamıyorsunuz malesef. O uygulamaları sizin yeniden indirip itunes'e göstermeniz ve sekronize etmeniz gerekiyor.

pinkzeppelin
11-01-2012, 17:54
Tamam hocam, çok teşekkür ederim cevap için :)