PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dreamboard Mac osx lion teması buyrun cok güzel olmuş:)

fas535
10-01-2012, 22:33
Arkadaşlar iphone dreamboard için mac osx lion teması gerçekten cok güzel olmus:) bu linkden de bakabilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=moKF8YLmoxk

Cydiadan source farketmeden öncelikle dreamboardu kurunuz daha sonra tekrar os x ultimatom diye temayı aratıp kurunuz.Son olarakda dreamboarda girip os x temasını seçiniz hayırlı olsun:)

İyi forumlar:)[&:]

iMe
10-01-2012, 23:59
Tema hakkinda yorumlarda uygulama acarken crash hatasi verdigi soyleniyor. Denemeden kesin bir yorum yapamam ama cok guzel tema

Sent from my iPhone using Tapatalk

facebookile
11-01-2012, 00:18
Merhaba dreamboard tamam harika bir tema eline sağlık mac osx lion bulamadım
artı water ikon bulamadım vede
widget.html
enter your zip code or weather .com code
diye bir yazı çıkiyor kod istiyor kod nerden bulacağız hangi cod hangi tema için yada ikon için lütfen yardım bekliyorum. tşkler

fas535
11-01-2012, 11:03
Tema hakkinda yorumlarda uygulama acarken crash hatasi verdigi soyleniyor. Denemeden kesin bir yorum yapamam ama cok guzel tema

Sent from my iPhone using Tapatalk

hocam bizzat ben kullandım sıkıntı yok çalışmasıında...

fas535
11-01-2012, 11:29
Merhaba dreamboard tamam harika bir tema eline sağlık mac osx lion bulamadım
artı water ikon bulamadım vede
widget.html
enter your zip code or weather .com code
diye bir yazı çıkiyor kod istiyor kod nerden bulacağız hangi cod hangi tema için yada ikon için lütfen yardım bekliyorum. tşkler

hocam insanelyi source undan bulabilirsininiz,os x die yazın zaten direk cıkcak...hocam yanlış tema yüklemiş falan olmayasınız çünkü weather widget gerektiren kod yazmanız gereken bier yokki:S lockscreendeki saati tarihi falan kendi cıkarıyor zaten..ama illa weatrher kod istiorsanız ekran görüntümü atayım http://c1201.hizliresim.com/t/c/1qv7z.png burda sizde National and Local Weather Forecast, Hurricane, Radar and Report (http://www.weather.com) a girip şehrin adını yazın ve acılan saydanın linkinde şehrin kodu saklı..resimde yuvarlaga aldım hocam..

facebookile
11-01-2012, 11:51
bende onu diyorum benım indirdiğimde bir tuhaflık var sanırım weather ıcon ile çakişiyor kontrole devam ediyorum bakalım ne olacak:-)) teşekkür ederım

laheyl
11-01-2012, 14:16
guzel uygulama bunu denemeliyim :))

RacKulA
11-01-2012, 14:23
bayıldım inanılmaz olmuş, jb çıksın yüklicem büyük ihtimalle ama batarya üzerindeki etkisini şimdiden düşünmeye başladım..
fikriniz var mı?

fas535
11-01-2012, 14:29
bayıldım inanılmaz olmuş, jb çıksın yüklicem büyük ihtimalle ama batarya üzerindeki etkisini şimdiden düşünmeye başladım..
fikriniz var mı?

hocam cok bi değişiklik olmuyor sıkıntı etmeyin:)

iMe
11-01-2012, 17:10
haber veriyim dedim denedim 3gs için batarya su gibi gidiyor. 2 kere şarj ettim bugun

Ogzhnozcn
11-01-2012, 18:11
Gerçekten güzelmiş,Ellerine sağlık ayrıca nasıl yapıldığını kısaca özetlersen ilk defa karşılaşan arkadaşlar için iyi olur.

fas535
11-01-2012, 18:20
Gerçekten güzelmiş,Ellerine sağlık ayrıca nasıl yapıldığını kısaca özetlersen ilk defa karşılaşan arkadaşlar için iyi olur.

ben teşekkür ederim:) hemen ekliyorum..