PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Htc xe ve iPhone 4s

Sessiz
09-01-2012, 08:40
Suan elimde 3GS var ama artık yetmiyor para önemli değil
İkisi arasinda kaldım

Gercekten ikiside harika telefon xe de donanım harika diğer bir taraftan Apple kalitesi :)

massari
09-01-2012, 11:07
arkadasim htc evo 3d ye bi de bak.. 3d video kayit yapiyor ve kendi ekranindan gozlukluksuz 3d goruntu izleyebiliyorsun oyun oynayabiliyorsun ayrica buyuk demez isen samsung galaxy note da cok saglam bir cihaz bence.. artik apple cok buyuk bir adim atmasi gerekiyor cunku adamlar cok fazla gelisti :/

aykutarslan11
09-01-2012, 13:53
htc xl sensation çok guzel bi cihaza benziyoo

Sessiz
09-01-2012, 14:42
htc xl sensation çok guzel bi cihaza benziyoo

Xl değil xe xl bundan daha alt model ve dev anası gibi ekranı var

m3t3xan
09-01-2012, 14:53
Htc alacaksan sana ufak bir hatırlatma;
HTC Sensation ile HTC Sensation XE arasında donanımsal ve kasa olarak hiç bir fark yok.
İşlemci diyeceksin işlemcilerde aynı. HTC Sensation XE nin işlemcisine overlock (yazılımsal) yapılarak 1,5 Ghz hızına çıkartılmıştır.
Aralarındaki en önemli farklar hoparlör, kulaklık. Ayrıca kasa ve kapasitif tuşlarda Beast Audio'nun kırmızısı kullanılmıştır.
Eğer müzik dinlemek için almıyorsan HTC Sensation XE gereksiz bir harcama olacaktır.

Sessiz
09-01-2012, 16:21
Htc alacaksan sana ufak bir hatırlatma;
HTC Sensation ile HTC Sensation XE arasında donanımsal ve kasa olarak hiç bir fark yok.
İşlemci diyeceksin işlemcilerde aynı. HTC Sensation XE nin işlemcisine overlock (yazılımsal) yapılarak 1,5 Ghz hızına çıkartılmıştır.
Aralarındaki en önemli farklar hoparlör, kulaklık. Ayrıca kasa ve kapasitif tuşlarda Beast Audio'nun kırmızısı kullanılmıştır.
Eğer müzik dinlemek için almıyorsan HTC Sensation XE gereksiz bir harcama olacaktır.

Hmm büyük olasılıkla 4s almayı planlanliyorum zaten 32 gb beyaz satan varmı elbette genpa kvk garantisi olucak fiyatlar ne kadar fikriniz varmı

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/HTC-Sensation-vs-HTC-Sensation-XE
Baktimda haklısın tiplerine kadar aynı buna dikkat etmemiştim uyarın için sagol

akrozom
10-02-2012, 14:34
Satilik hong kong mali htc sensation cl'var beyaz ve sifirdid, kutusundadir. 1400TL istanbulda elden alisveris yapilabilir.

Ogzhnozcn
10-02-2012, 15:18
Suan elimde 3GS var ama artık yetmiyor para önemli değil
İkisi arasinda kaldım

Gercekten ikiside harika telefon xe de donanım harika diğer bir taraftan Apple kalitesi :)

iPhone 4s alin diyecegim bana htc nin donanimi daha iyi diyeceksiniz soyle ki onemli olan donanimin (ram vb)fazla olmasi degil onun yazilimla beraber uygun calismasi ve size daha iyi bir performans saglamasi bu dediklerimi belli ki en iyi basaran apple ne samsung ne htc bunu yapamiyor,apple çok iyi bir optimizasyon İle yaptigi icin daha hizli ve daha iyi butun mesele bu :)

cem tanriover
10-02-2012, 16:02
şu zamanda cep telefonunda açıcağınız programlar gorseli fazla programlar olmadığı için bende işletim sistemlerine bakın derim şahsen. bilgisayar olsa ramine bakardın ama cep telefonu bu çıkacak programlar sınırlı. ve App Store daki programların sayısı da androidden fazla :D yani okadar işlemci ve rami kullanabilceğin bi program varmı ki androidde :D

ilhan78
10-02-2012, 17:46
android te güzel bir sistem ama ios daha stabil.(xxx programı zorla kapandı mesajları can sıkıyor)
Fakat ios jailbreak olmasa ,kesinlikle android alırdım.(tabi benim için oyunlar çok önemli ondan)
ios de .ipa dosyasını indir yükle, android de ise önce .apk dosyasını yükle.sonra data dosyasıyla uğraş biraz can sıkıyor.(data dosyasını indirip ilgili klasöre atınca görmüyor vs. , bazı dosyaları illa telefondan netten indirmek gerekiyor,kesilip baştan başlıyor vs.)
para sorun değilse 4s al derim.

GSbagcilAR
10-02-2012, 22:13
İphone kullanan vazgeçmez pişman olma iphone 4s al bence :)

vkn_87
10-02-2012, 23:16
dostum ikisi de değil.ben de iphone 4 kullanıyorum ama sensation xl düşünüyorum lütfen bu konuyu okuyanlar mutlaka xl e internetten baksın.

Ilker Tuna
11-02-2012, 00:48
bugün vatanda bi reyon elemanıyla konuştm iphone htc ve samsung hakkında kalite olarak iphone her zaman öndedir dediler açıkcası android mağzasına giriyrsnz appstore daki uygulamaların yarısını bulamıyrsnz ki zaten telefonda yaptıklarımız oyun facebook msn müzik arada farklı eğlenceli uygulamalar htc ve samsungda kötü telefon demiyorum ama imkanın varsa almışken 4s al derim çünkü iphoneun tadı bir farklı diğerlerinde tema görünüş dikkat çekiyor o kadar hem bir uygulama oyun falan aradın mı appstore gibisi yok ve gerekli istediğin yamaları görüntüleri temeları cydia ile sağlıyorsun