PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Amplitube sorunu

ewrener
05-01-2012, 09:04
Arkadaslar ip4 5.0.1 jb kullanıyorum . Müzikle uğraştığım için gitarımı irig ile İphone bağlayıp amplitube programını kullanıyorum . 4.3.3 kullanırken bı sorun yoktu fakat 5.0.1 e dün geçtim tekrar amplitube yükledim crackli eski kullandığım ipayi attım . Fakat programı acar acmaz inanılmaz
Bir hoparlör cizirtisi ve ötme ile karşılaşıyorum kapatma düzeliyor . Amplitube AppStore free uygulamasında sorun çıkarmadı fakat onda da sadece tek bir efekt var. Defalarca sildim yeniden indirdim kurdum gene de fayda etmedi.
Şimdi sizden ricam ip 4 5.0.1 jb kullanan bı arkadas apptrackrdan amplitube 2.2.1 i kurup acabilirmi acaba sizde de bu sorun oluyomu. Gitar bağlananıza gerek yok sadece programı acın ses yoksa problem yok demektir. Yardım edebilen olursa çok sevinirim

SalihBxl
05-01-2012, 10:22
Simdi denedim cizirtili maalesef.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870126,4.382157
Tapatalk.

thewalruss
05-01-2012, 13:08
Ben de kullanıyorum ve sorun yok ve size bir tavsiyem olucak. Cydia'dan iAPCracker adlı programı indirin. Bu uygulama içi alım yapmanızı sağlıyor ücretsiz olarak. Ben amplitube free yüklüyorum ve ardından içindeki tüm efekt paketlerini satın alıyorum. Ve tek bi programda Amplitube full, amplitube fender ve vocalive efektlerine sahip oluyorum ve güncelleme çıktığında direk app store dan güncelleyebiliyorsun.

ewrener
05-01-2012, 13:30
Simdi denedim cizirtili maalesef.

---
I am here: Google Maps (http://maps.google.com/maps?ll=50.870126,4.382157)
Tapatalk.

Hocam teşekkür ederim icim rahatladı ben de telefonumun bozulduğunu düşünmeye başlamıştım . Demekti sorun crackli uygulamada ki sizde de cizirti yapıyor değilmi hem de yüksek bı cizirti

ewrener
05-01-2012, 13:31
Ben de kullanıyorum ve sorun yok ve size bir tavsiyem olucak. Cydia'dan iAPCracker adlı programı indirin. Bu uygulama içi alım yapmanızı sağlıyor ücretsiz olarak. Ben amplitube free yüklüyorum ve ardından içindeki tüm efekt paketlerini satın alıyorum. Ve tek bi programda Amplitube full, amplitube fender ve vocalive efektlerine sahip oluyorum ve güncelleme çıktığında direk app store dan güncelleyebiliyorsun.
Hocam çok teşekkür ederim süper bı şey bu bahsettiginiz hemen deneyeceğim

Ogzhnozcn
05-01-2012, 14:36
Surumden kaynaklaniyor olmasi lazim cunku ios 5 ile cihazlarin ses kalitesinde bariz bir dusus,cizirti karsilasilan problemler.

ewrener
05-01-2012, 16:29
Surumden kaynaklaniyor olmasi lazim cunku ios 5 ile cihazlarin ses kalitesinde bariz bir dusus,cizirti karsilasilan problemler.

Muhtemelen öyledir ama zaten ben genel olarak iphonun sesinden memnun değilim ara sıra hoparlör kafayı yiyip hisleri yapıyor garantiye de göndermek istemiyorum useniyorum :) bu arada iapcrackr ile bütün efektleri aldım gercekten harika bı şey bu iapcrkr başka nerelerde kullanabilirim bu programı

thewalruss
06-01-2012, 22:22
Birçok uygulamada çalışıyor ama Legends adındaki online oyunu oynuyorsanız sakın denemeyin süresiz ban yedi cihazım :)

Ogzhnozcn
06-01-2012, 22:54
Muhtemelen öyledir ama zaten ben genel olarak iphonun sesinden memnun değilim ara sıra hoparlör kafayı yiyip hisleri yapıyor garantiye de göndermek istemiyorum useniyorum :) bu arada iapcrackr ile bütün efektleri aldım gercekten harika bı şey bu iapcrkr başka nerelerde kullanabilirim bu programı

Hemen hemene shop bolumu olan butun oyunlarda calisiyor ancak online oyunlarda okadar sağlikli degil ayrica efektletrin tonlari nasil pedal veya prosesorden kotu mu ?