PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 4.3.5 tethered 3gs cihazı 5.0.1'e yükseltirken telefon kilitlendi

epikuross
03-01-2012, 21:43
Cihaz yurtiçi, simlock sorunu yok.
4.3.5 sürümle tethered(bağımlı) jailbrekli olarak kullandığım cihazı 5.0.1'e yükseltip jb yapmak istiyodum. İtunesten 5.0.1'e yükseltmeye çalıştıkça 3194 nolu hatayı aldım sürekli. Forumu çok karıştırdım, birisi telefonu ireble dfu moda alıp shift+restore ile 5.0.1 yüklemeyi önerdi. ireble telefonu dfu moda aldım fakat itunes hiç görmedi telefonu. Bu kez telefonu eski haline döndüreyim dedim, redsnowla tethered olarak açmak için gereken işlemi yaptım ama elma simgesinde takılı kaldı cihaz. ne ileri ne geri. ne yapacağımı şaşırdım. Biri yardım edebilirse çok memnun olurum. Ne yapmalıyım?

XANTHE
03-01-2012, 21:55
Cihazı iTunes şu an görüyorsa direkt olarak restore edin. Görmüyorsa dfu moda alıp restore edin.

fas535
04-01-2012, 00:07
Cihaz yurtiçi, simlock sorunu yok.
Forumu çok karıştırdım, birisi telefonu ireble dfu moda alıp shift+restore ile 5.0.1 yüklemeyi önerdi. ireble telefonu dfu moda aldım fakat itunes hiç görmedi telefonu.
hocam itunes görmedi demişsin, eger dogru bi şekilde dfu alırsan hertürlü görmesi lazm.. dikkatli bişekilde tekrar almayı dene Dfu ya..daha sonra host dosyasında son 2 satırı sil ve shift restore ile 5.0.1 i yükle..daha sonra redsnowa ios 5 i göstererek just boot tethered yap..