PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İphonedelivery sonrası kişisel erişim noktası sorunu

safast
03-01-2012, 18:28
jb sonrası iphonedelivery prog kurdum kı bı baktım kısısel erısım noktası yok olmus.sonra iphonedelıvery prog sıldım sılerken hucresel verı agı etkınlestırılemedı dedı ve sebeke gelmedı.reboot ettıkten sonra sebeke geldı ama kısısel erısım noktası hala yok

iphone 4 yurtiçi ios 5.0.1 jb kullanıyorum
yardım ütfen

DeMo
03-01-2012, 18:53
Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz.. Ayarlar\Genel\Sıfırla\Ağ Ayarlarını Sıfırla diyerek bu işlemi yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Cihazınız jailbreakli olduğu için Tüm Ayarları Sıfırla derseniz elma logosunda kilitli kalacak ve mecburen restore etmek zorunda kalacaksınız.

Bu işe yaramazsa iTunes'de daha önce aldığınız bir backup'ı geri yükleyebilirsiniz. Bu durumda cihazdaki veriler backup tarihine geri döner. Bu aşamada Kişisel Erişim Noktası geri gelebilir.

Bu da işe yaramazsa mecburen restore...

safast
03-01-2012, 22:33
ag ayarlarini sifirlariyinca olmadi eski backuptada donersem jb gider offfff yaaa
baska onerisi olan yokmu
iphonedeliveryi yuklerken baska bisey daha yukluyo ama silerken onu silmiyo ne oldugunu bilen varmi acaba

DeMo
03-01-2012, 23:40
Backup'i geri yüklemekle jailbreak bir yere gitmez endişe etmeyin. Sadece geri yükleyeceğiniz backup tarihinden sonra yüklediğiniz uygulama, resim, telefon rehberine eklenen herhangi bir kisi vs. Bilgileriniz silinir. Ayrıca soz konusu uygulamayı tekrar yükleyecekmis gibi yapın, yüklemeye başlamadan son asama onunla beraber yüklenecek programı görebilirsiniz...

fas535
03-01-2012, 23:59
hocam zannımca iphone delivery çalışmıyor 5.0.1 de bende de msjları acınca direk kapanıodu..bende silmiştim..upgrade olmasını beklicem...

kerimby
04-01-2012, 00:40
o sorun değil kaybolması naormaldır senın sebeke internetın kapalı ondan ayar genel ag gir orda hücresel veri ac sorun gider bence acma faturana yansıcak sayet ınternet paketın yoksa

safast
04-01-2012, 07:56
o sorun değil kaybolması naormaldır senın sebeke internetın kapalı ondan ayar genel ag gir orda hücresel veri ac sorun gider bence acma faturana yansıcak sayet ınternet paketın yoksa
4gb net paketim var onemli degil.3g ve hucresel veri agini acik olmasina ragmen kapatip tekrar actim yine hucresel veri agi etkinlestirilmedi yazdi fakat kisisel erisim noktasi geri geldi ayrica bu msj iphonedan yaziyorum

fas535
04-01-2012, 12:16
hocam bozuk yüklemeyin ben dün gece tekrar yükledim gene bozuldu telefon suan restore ettim sakın yüklemeyin