PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipad 2 hakkında

emquazarre
01-01-2012, 21:18
ipad 2 wifi 3g modellini almak istiyom elimde jet var bu jettin kartını ipadda kullanabilirmiyim bi abarat falan lazımmı kullanmak için ?

CASUA
01-01-2012, 22:43
ipad 2 wifi 3g modellini almak istiyom elimde jet var bu jettin kartını ipadda kullanabilirmiyim bi abarat falan lazımmı kullanmak için ?

Kardeş jet kullanmadığım için bilemeyeceğim ama iPad 2 yada 1 farketmez data dedikleri sim kartları satıyorlar.Turkcell ,vodafone yada Avea 'dan,temin edilebilir,ben böyle yapmadım normal 3G olan simkartımı kestirdim iPhone ve ipad'de kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok ,elindeki eğer 3G'yi destekleyen bir sim kart ise benim gibi yapabilirsin eğer sim kart alacaksan 3G 64kb olanlar var...alabiliyorsanız 3G 128 kb olanını al derim...

emquazarre
02-01-2012, 12:28
jettin içindeki karttı cıkartıp ipad alıp ona takcaktım data sim kartı kesmeden takılmıyormu ? nasıl iphone ipadde kullanıyon aynı sim kartınımı kullanıyon yanlışmı anladım normal avea hattımı diyon anlamadım :)

CASUA
03-01-2012, 00:31
jettin içindeki karttı cıkartıp ipad alıp ona takcaktım data sim kartı kesmeden takılmıyormu ? nasıl iphone ipadde kullanıyon aynı sim kartınımı kullanıyon yanlışmı anladım normal avea hattımı diyon anlamadım :)
Jetin içindeki sim kartı bilemiyorum görmedim...

Kardeş normal 3G olan sim kartını,iPhone 4 ve S modelleri iPad 1 ve 2 modellerinde kullanabilmek için (3G modelleri içindir)kartı kestirmen gerek yani kesilince Micro sim dedikleri şekle geliyor.bu işlemi yapman lazım ,bu cihazlarda kullanabilmek için...eğer ben sim kartımı kestirmem diyorsan servis sağlayıcılardan data simkart dedikleri kartı alacaksın hepsi bukadar...
Not:3G olan normal sim kartını bir kesme aleti ile keserek iPhone 4 ve S modelleri iPad 1 ve 2 modellerinde kullanılabilir hale getiriyorlar...normal telefon bayilerine git 5 ile 10 TL arası kesiyorlar...