PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Iphone'um baştan aşağı değişti !

Mako
31-12-2011, 19:40
Iphone'umu servise gönderdim. Amaç gevey'i halletmeleriydi. Ama döndüğünde ne uygulamaları açabilir oldum, ne de itunes telefonumu tanır oldu. Zaten telefon sıfırlanmış. Itunes'e bağlıyorum "iTunes cannot read the contents of the iPhone. Go to the Summary tab in iphone preferences and click Restore to restore this iphone to factory settings." hatası veriyo. İndirdiğim uygulamalar açılmıyo. Açılıyo gibi oluyo, fakat kapanıyo. Telefona ne yapmış olabilirler? Ne yaptılar ki uygulamalar açılmaz oldu, itunes hata verir oldu? Ne yapmam gerekli? Bilgisayarla kesinlikle alakası yok. Son güne kadar telefonun sorunu yoktu, servisten geldikten sonra sanki bütün beynini çekip almışlar telefonun. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .

groupin
31-12-2011, 19:47
Telefonunuza restore atmayı denediniz mi ? Denediyseniz aynı hatalar devam mı etmeye başladı acaba ?

Mako
31-12-2011, 20:07
Hayır restore denemedim. Iphone ile ilgilenen başka bi yere sordum. Sisteminde eksiklikler olmuş bunun dedi. 1 haftaya bunun "custom" versiyonu çıkacak dedi. Siz 1 hafta sonra gelin tekrar bakarım ben, dedi. Restore edecek o da galiba. Benim cihaz yurtdışından geldiği için recovery mode'da kalma durumu var ve bu yüzden temkinli olmam lazım. Haftaya yeni sürüm çözülecekmiş galiba. Adamın söylediği buydu. Ona göre restore yapıp telefonu yükseltecek galiba. Kısacası ben restore yapmadım. Yapsam güncelleştirmeden dolayı telefonu kullanamicam :)

baturvardar
02-01-2012, 08:32
Olayin icinde baska seyler aramaya gerek yok, donanimsal olmadigina gore temiz bi restore size tertemiz bi cihaz sunacaktir.Sorunlarida boylece halledersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk