PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları telefon acılmıyor

Mentor
29-12-2011, 11:26
ios 5.0.1 yukledım baseband yukseldı suan telefona yenı custon hazırlıyorum exper modda ipad base 6.15.00 gosterıyor ve custum hazırlıyor restore yapıyorum ıslem bıtıyor ıtunes gerım sayım yapıyor ve elma logosu altında yukleme cubugu cıkıyor telefon orda kalıyor . ıos 4.2.1 ve 5.o denedım 3194 hatası aldım sureklı redsn0w ıle jb denıyorum telefon yukleme esnasında error verıp kalıyor ne yapmam lazım ?

soner363
29-12-2011, 14:13
ios 5.0.1 yukledım baseband yukseldı suan telefona yenı custon hazırlıyorum exper modda ipad base 6.15.00 gosterıyor ve custum hazırlıyor restore yapıyorum ıslem bıtıyor ıtunes gerım sayım yapıyor ve elma logosu altında yukleme cubugu cıkıyor telefon orda kalıyor . ıos 4.2.1 ve 5.o denedım 3194 hatası aldım sureklı redsn0w ıle jb denıyorum telefon yukleme esnasında error verıp kalıyor ne yapmam lazım ?
arkadaşım sen tehtred jailbeak uygulamışsın ibooty veya redsn0w ile just boot yapıp açabilirsin ama şuan zaten untehtred jailbreak çıktı hiç uğraşma onlarla ve aldığın 3194 hatası shsh kaydın olmadığı için dediğim gibi hiç uğraşma allttaki linkten untehtred jailbrak yap sorunsuz kullan benim chazımda 6.15 basebandlı unlock yaptım çok rahat kullanıyorum kolay gelsin
http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/31957-ios-5-0-1-untethered-jailbreak-redsn0w0-9-10b3-winmac.html

Mentor
29-12-2011, 15:32
redsn0w acmıyor telefonu hata verıyor sureklı oda yuklerlen bellı bır yere gelınce error dıyor orda kalıyor

Mentor
29-12-2011, 15:47
ibooty actım telefonu nasıl olduysa artık redsn0w ıle jb yaptım baseband 06.15.00 olarak kaldı suan ama bır sıkıntım daha oldu unlock yapamadım ultrasn0w yukleme yapmıyor cannot comply hatası alıyorum suanda

Mentor
29-12-2011, 17:07
kedı sorularıma kendım cevaplayım artık :D telefonu 2-3 defa katıp actım her defasında ultrasn0w sıldım en sonunda telefonu actım hat geldı bende anlamadım ama bırseyler oldu hat geldı :D

soner363
29-12-2011, 23:07
kedı sorularıma kendım cevaplayım artık :D telefonu 2-3 defa katıp actım her defasında ultrasn0w sıldım en sonunda telefonu actım hat geldı bende anlamadım ama bırseyler oldu hat geldı :D
arkadaşım öyle denemeyle tutacak bi yöntem değil burda o kadar dil sarf ediyoruz bi teşekkürü çok görüyorsun neyse aklında bulunsun ios 5 ve üzeri sistem yüklerken redsn0w veya sn0wbreeze artık hangisini kullanıyorsan install ipad baseband seçeneğini seçip basebandını güncellemen gerekiyor ultrasn0wda muhtemelen aldığın hatanın kaynağı bu zaten basebandın ipad basebandı o yüzden bi sorun çıkmaz