PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Bildirim ekranında hatırlatmalar..

ibaltaci90
28-12-2011, 19:52
Arkadaşlar çok araştırdım ama bulamadım, bu konu soruldu veya önceden anlatıldıysa şimdiden özür dilerim. Mesela bazen anımsatıcılara belirli bir tarihi olmayan bir not ekliyoruz bunu bildirim ekranında görmemizin bir yolu yok mudur?
Teşekkürler..

DeMo
29-12-2011, 18:43
Notu ekledikten sonra yanındaki ok'a basarak bir sonraki sayfaya geçip Anımsatma ile ilgili bir ayarlama yapmanız gerekiyor. Yoksa bildirim merkezinde ne zaman göstereceğini bilemez ki.

ibaltaci90
29-12-2011, 18:56
Notu ekledikten sonra yanındaki ok'a basarak bir sonraki sayfaya geçip Anımsatma ile ilgili bir ayarlama yapmanız gerekiyor. Yoksa bildirim merkezinde ne zaman göstereceğini bilemez ki.

Teşekkürler cevap için ama kastettiğim belirli bir zamanı olmayan notlarım için ben silene kadar mesela 1 hafta boyunca göstersin istiyorum. Şu anki halinde bir gün öncesinden not anına veya takvimde etkinlik anına kadar gösteriyor.

DeMo
29-12-2011, 19:11
Ben Anımsatıcılar'ı kullanmıyorum ama şimdi sizin için biraz karıştırdım. İşinize yarar mı bilmiyorum ama tarihsiz olarak yazdığınız notları anımsatması için bir tarih verirsiniz. Ne bilim 10 dk. sonrası bir saati yazarsınız. Sonra anımsatma zamanının altında yinele diye bir bölüm var. Oraya her gün dersiniz. Onun altında ki son tarih bölümüne de bir hafta sonranın tarihini atarsınız. Herhalde olur yani :) denemek lazım

ibaltaci90
29-12-2011, 19:47
Ben Anımsatıcılar'ı kullanmıyorum ama şimdi sizin için biraz karıştırdım. İşinize yarar mı bilmiyorum ama tarihsiz olarak yazdığınız notları anımsatması için bir tarih verirsiniz. Ne bilim 10 dk. sonrası bir saati yazarsınız. Sonra anımsatma zamanının altında yinele diye bir bölüm var. Oraya her gün dersiniz. Onun altında ki son tarih bölümüne de bir hafta sonranın tarihini atarsınız. Herhalde olur yani :) denemek lazım

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Yine bu konuyla ilgili bir cydia uygulamasıyla karşılaşır ve haberdar ederseniz çok sevinirim sağolun tekrar :)