PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İpod touch 2g de restore tam nasıl yapılır ?

fatalreal
18-04-2009, 22:16
Ben bu konudakileri (http://www.ikaynak.com/forum/ipod-touch-2g-full-jailbreak-resimli-anlatim-t4992.0.html)

Okuyarak full jailbreak yaptım, Şuan ipod touch ımı sıfırlamak istiyorum(yani içindeki bütün programlar oyunlar silinsin falan )
ve jailbreakli olsun istiyorum..

Şimdi ben aleti jail breakli olarak restore etmeyi nasıl yapmalıyım

O konuda jail break yapma işlemlerini tekrardan yaparsam dediğim gibi olmuş olurmu yoksa başka bir yöntem mi var ?

qboy
19-04-2009, 15:37
Restore ederseniz alet fabrika çıkışına dönücektir. Yani önce restore edip daha sonra yeniden jb yapmanız gerekiyor. Malesef aleti jbli bi şekilde restore edebilen bi teknoloji yok henüz [:)]

Sylar
19-04-2009, 20:26
O jailbreak işleminde oluşturdunuz cusotm firmware dosyasını, jailbreakte son adım olan DFu moduna alıp, start pre-jailbreak tuşuna basıp ipod beyaz ekrana geçince o dosya ile restore yapabilirsniz, illa orijinalFW'ye geri yüklemenize gerek yok.

hayrettin
21-04-2009, 02:54
arkadaslar,ıpod touchıma 2.2.1i jailbreak yapmak ıcın sona geldıgımde dfu moda aldıktan sonra yanı custom fırewareı shıft+restore tusuna aynı anda basıp almaya calısırken hata 1 yazısını alıyorum the ıpod could not be restored. An unknown error occured.(1) bırcok hata kodu gordum ama 1de neyın nesi???

Sylar
21-04-2009, 11:48
o hata sanırım DFU moduna girememesinden kaynaklanıyor.
farklı bir usb girişinde, DFU moduna sokun ipodu; DFU modundayken start pre-jailbreak'e basın ardından shift+restore yapıp custom firmware'i yüklemeyi deneyin cihaza.