PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Yurt Dışından Gelme iPhone 4 yardım

LiLPro
24-12-2011, 17:31
Merhaba Arkadaşlar Bana bir mesaja Göre

(Sayı)İmei Nolu Cihaz kayıt dışı listesinde oldugundan 19.12.2011 Tarihinde Kullanim Dişi Bırakılacaktır. Hattınız Açık Kalacaktır Bilgi İçin 4440532 Böyle bişe geldi

Aldığım Yere götürdüm aldığım adam şöyle dedi: Biz bir pasaport bulursak Arkadaşdan falan Onun üstüne yapıcaz falan dediler: Fake IMEI mi yaptılar bana Beyler? topu topu 6 ay cıvarı kullandım Makineyi Sonra bu Msj geldi. Kendim Fake IMEI yapabilirmiyim.? Yardımlarını bekliyorum acil.

DeDeLi
24-12-2011, 17:41
Merhaba Arkadaşlar Bana bir mesaja Göre

(Sayı)İmei Nolu Cihaz kayıt dışı listesinde oldugundan 19.12.2011 Tarihinde Kullanim Dişi Bırakılacaktır. Hattınız Açık Kalacaktır Bilgi İçin 4440532 Böyle bişe geldi

Aldığım Yere götürdüm aldığım adam şöyle dedi: Biz bir pasaport bulursak Arkadaşdan falan Onun üstüne yapıcaz falan dediler: Fake IMEI mi yaptılar bana Beyler? topu topu 6 ay cıvarı kullandım Makineyi Sonra bu Msj geldi. Kendim Fake IMEI yapabilirmiyim.? Yardımlarını bekliyorum acil.

iPhone 4 lerde fake imei diye bir durum söz konusu değildir. Sizin bu karşılaştırğınız durum şudur daha önce bir pasaporta kayıt edilmiş sizin cihazınız daha sonra bu iptal olmuş 6 ay civarı kullandıysanız muhtemelen yabancı bir pasaporta kayıt edilmiş cihaz.Buda iptal olunca size böyle bir mesaj gelmiş. Yeniden pasaporta kayıt ettirmeniz gerekmekte.

LiLPro
24-12-2011, 17:57
Pekii Teşekkürler sağolun..:)