PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İp 4 hoparlör hisirti sorunu

ewrener
19-12-2011, 13:33
Arkadaslar iPhone aldigimdan beri sınır hastası olmama az kaldı. Her hafta ayrı bı sorun çıkıyor napicam ben bende bilmiyorum. İp 4 4.3.3 jb.
Bu sabah ekranı kilitlerken hisirti çıkarmaya başladı sonra bı müzik actım tamamen hisirti yani sanki hoparlör kırık gibi ses yok sadece hisirti.neyse kapadım açtım teli sonra düzeldi ama ben telefonu bı sarsayım dedim sarsma esnasinda ses hisirti yapıyordu hafifçe masaya sert bırakında yine hisirti yapıp normale donüyordu . Sonra yine kapatıp actım şimdi düzeldi sarsmama rağmen bı sorun yok hatta sert bı sekilde masaya bırakıyorum elimle tokatliyorum bı sorun yok ama yine de kuruntu yaptım.acaba neden hisirti yaptı ve sarstigimda neden hisirti oldu baslarda sonra neden düzeldi . Sorun donanımdan mı sizce garantiye gindereyimmi ?

iMe
19-12-2011, 19:00
Sorun donanimsaldir. Yazilimsal olsaydi sert darbelerle duzelmezdi. Cihazi sarsmayin vurmayin. Muhtemelen kabloda temassizlik var, garantiye yollayabilirsiniz

DeviLJoN
19-12-2011, 19:56
garantili ise garantiye gönderin.

ewrener
19-12-2011, 23:27
Ben de öyle düşündüm fakat sabahtan beri bı daha tekrarlamadı aynı sorunu hatta sarsıyorum falan hiç sorun cikArmiyor. İlginç napicagimi şaşırdım acaba beklesemmi biraz daha sorun çıkarmazsa yollamaya gerek kalmaz belkide

DeviLJoN
19-12-2011, 23:43
şuanlık durduysa birşey yapmayın. Yeniden yaparsa garantiye gönderin.

ewrener
14-02-2012, 16:06
şuanlık durduysa birşey yapmayın. Yeniden yaparsa garantiye gönderin.

telefonu garantiye gönderdim ve yine değişti. daha öne de bi kere yollamıstım degismisti bu degisim cihazı da sorun cıkardı gonderdim yine degisti. apple ı seviyorum :)

Diazem
14-02-2012, 16:13
Donanımsal gibi gözüküyor hoparlöre bir temassızlık olabilir garantiye verin bence

DeviLJoN
14-02-2012, 16:50
telefonu garantiye gönderdim ve yine değişti. daha öne de bi kere yollamıstım degismisti bu degisim cihazı da sorun cıkardı gonderdim yine degisti. apple ı seviyorum :)

yeniden hayırlı olsun..

ewrener
14-02-2012, 22:22
teşekkürler