PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple iPhone 4S için yeni 5.0.1 yayınladı.

DeDeLi
15-12-2011, 21:57
Arkadaşlar Apple iPhone 4S için yeni IOS 5.0.1 yayınladı

IOS 5.0.1 versiyonunun kodu 9A406 'dır.Bu güncelleme iTunes üzerinden şu an için gözükmemekte.
Ne gibi değişlikler var henüz bilmiyoruz...Şarj konusunda gelişmeler vardır diye umut ediyoruz.

NOT: BU SÜRÜM SADECE iPHONE 4S İÇİNDİR

indirme linki :

appldnld.apple.com/iPhone4//041-3417.20111215.Slnt4/iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore.ipsw

durmusarda
16-12-2011, 00:39
MuscleNerd twitter hesabında bu yeni sürüm numarasında sistem dosyalarında açık olduğunu ve bunun sayesinde sirinin legal yollarla eski cihazlara port edilebileceğini açıkladı [&:]

http://i.imgur.com/daoVf.png

tanriseven
16-12-2011, 01:20
Cihaz üzerinden de herhangi bir güncelleme bulmuyor henüz.

OlguErhan
30-12-2011, 10:09
Arkadaşlar Apple iPhone 4S için yeni IOS 5.0.1 yayınladı

IOS 5.0.1 versiyonunun kodu 9A406 'dır.Bu güncelleme iTunes üzerinden şu an için gözükmemekte.
Ne gibi değişlikler var henüz bilmiyoruz...Şarj konusunda gelişmeler vardır diye umut ediyoruz.

NOT: BU SÜRÜM SADECE iPHONE 4S İÇİNDİR

indirme linki :

appldnld.apple.com/iPhone4//041-3417.20111215.Slnt4/iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore.ipsw

Yok 3194 verdi yüklemiyor

DeMo
30-12-2011, 11:10
C:\windows\system32\drivers dizinindeki etc klasorunu silip bilgisayarı yeniden başlatın.

selbal
30-12-2011, 11:17
arkadaşlar şuan bendede 4s var 5.0.1 9a405 versiyon yüklü ne sim hatası nede şarjda bi sıkıntım yok ilerde çıkacak jailbrek için bu yeni versiyonu ( 9a406 yı )yüklemelimiyim sizce yoksa aynen devammı edeyim ne dersiniz

DeMo
30-12-2011, 12:55
Sorununuz yoksa bence cihazı restore etmeyin. İleride ne olacağı hakkında bir fikrim yok fakat şuan TinyUmrella ile 5.0.1 için SHSH kaydını alırsanız çok iyi olur.

RacKulA
30-12-2011, 13:59
DeMo,

4s 5.0.1 kullanıcısıyım. arama yapınca ses gelmiyor ya da biri beni aradığında telefonda hiç aksiyon yok ama onlara telefon çalıyor.
çok sıkıcı bi durum mesaj atıyorum yolluyorda takılı kalıyor karşı tarafa bazen gidiyor bazen gitmiyor. onların attıkları mesajları da alamıyorum.
anlayacağın şu an tel iptal :( :(
5.0da yaşadım diye 5.0.1 yaptım ama aynı hata var, bir keresinde reset all settings ile çözmüştüm ama şimdi olmadı, ne yapmam gerekiyor? telimi geri istiyorum :)

selamlar.

thewalruss
30-12-2011, 14:03
Restore ederek düzeltebilirsiniz belki

DeDeLi
30-12-2011, 14:12
DeMo,

4s 5.0.1 kullanıcısıyım. arama yapınca ses gelmiyor ya da biri beni aradığında telefonda hiç aksiyon yok ama onlara telefon çalıyor.
çok sıkıcı bi durum mesaj atıyorum yolluyorda takılı kalıyor karşı tarafa bazen gidiyor bazen gitmiyor. onların attıkları mesajları da alamıyorum.
anlayacağın şu an tel iptal :( :(
5.0da yaşadım diye 5.0.1 yaptım ama aynı hata var, bir keresinde reset all settings ile çözmüştüm ama şimdi olmadı, ne yapmam gerekiyor? telimi geri istiyorum :)

selamlar.

Thewalruss arkadaşın dediği gibi restore etmeyi deneyin restoreden sonra yeni iphone olarak tanıtın cihazı.

Bu konuyu araştırdım ben baya yabancı siteleri çok fazlasıyla okudum.Sizinki beyaz mı bilmiyorum ama beyaz 4S in versiyonlarında sorun olduğunu söylediler.Cihaz ile ilgili değil bu yüklenen FW ile ilgili.IOS 5.1 'in beta2 versiyonunda problemin tamamen geçtiğini söylüyorlar.Yani donanımsal bir durum değil bu.Size tavsiyem biraz daha sıkın dişinizi IOS 5.1 in çıkmasını bekleyin.İnşAllah düzel sorununuz

RacKulA
30-12-2011, 14:42
dediğiniz gibi yabancı siteleri oturdum bugün işi gücü bırakıp okudum araştırdım, yazılımsal olduğu kanısına vardım.
restore 5.0.1 mi yapmak gerekiyor tekrar? ayrıca 5.0.1 fw yok ki download etsem de shift+restore yapsam..
bu son sürümü yüklesem mi acaba?

yeni iphone olarak tanıtayım ben de onu istiyorum ama bütün tel kayıtları, takvim bilgileri vs nası yedek alabilirim? tek tek girmem mi gerekecek? poff

Thewalruss arkadaşın dediği gibi restore etmeyi deneyin restoreden sonra yeni iphone olarak tanıtın cihazı.

Bu konuyu araştırdım ben baya yabancı siteleri çok fazlasıyla okudum.Sizinki beyaz mı bilmiyorum ama beyaz 4S in versiyonlarında sorun olduğunu söylediler.Cihaz ile ilgili değil bu yüklenen FW ile ilgili.IOS 5.1 'in beta2 versiyonunda problemin tamamen geçtiğini söylüyorlar.Yani donanımsal bir durum değil bu.Size tavsiyem biraz daha sıkın dişinizi IOS 5.1 in çıkmasını bekleyin.İnşAllah düzel sorununuz

DeDeLi
30-12-2011, 14:50
dediğiniz gibi yabancı siteleri oturdum bugün işi gücü bırakıp okudum araştırdım, yazılımsal olduğu kanısına vardım.
restore 5.0.1 mi yapmak gerekiyor tekrar? ayrıca 5.0.1 fw yok ki download etsem de shift+restore yapsam..
bu son sürümü yüklesem mi acaba?

yeni iphone olarak tanıtayım ben de onu istiyorum ama bütün tel kayıtları, takvim bilgileri vs nası yedek alabilirim? tek tek girmem mi gerekecek? poff

Restore ederek deneyebilirsiniz.Son sürümü yükleyebilisiniz isterseniz.Yeni iphone olarak tanıtın derim ben yedek alsanız bile sorun yazılımsal ise yine cihaza yükleyecek

RacKulA
30-12-2011, 15:26
5.1 beta2 yi indiriyorum onu yüklesem?
bir de kayıtları tek tek mi yapmam gerekiyor yoksa kolay yolu var m?

teşekkürler ilginiz için

NOT: Hücresel veri ağındaki APN yi sildim ve hat geldi :)

Restore ederek deneyebilirsiniz.Son sürümü yükleyebilisiniz isterseniz.Yeni iphone olarak tanıtın derim ben yedek alsanız bile sorun yazılımsal ise yine cihaza yükleyecek

OlguErhan
30-12-2011, 21:09
C:\windows\system32\drivers dizinindeki etc klasorunu silip bilgisayarı yeniden başlatın.

Evet dediğiniz gibi yaptım oldu kurabildim 8 saatir çalışıyor cihaz servis yok yada sim hatası uyarısı vermedi problem ortadan kalktı sanırım çok teşekkürler ( Önceki 5.0.1 de bu hataları sık sık veriyordu)