PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Sync ( eşzamanlama) Problemi..

sgorkem
03-12-2011, 00:47
Merhabalar.Ben iphone 4 kullanıcısıyım.2 hafta önce telefonu aldıgım gun ios 5.0.1 e güncelledim.Fakat dun telefonu usb kablo ıle bılgısayara takıp sync ( eşzamanlama ) yapmaya çalıştığımda 4/5 e kadar gelip 5/5 lik kısıma geçerken ; YEDEKLEME OTURUMU BAŞARISIZ OLDUĞU İÇİN İ TUNES , ''SGORKEM'' ADLI İPHONE' U YEDEKLEYEMEDİ. Diyor ve karşıma ''TAMAM'' butonu çıkıyor. Tamam'a basınca ; EŞZAMANLAMA OTURUMU BAŞLATILAMADIGI İÇİN İTUNES, ''SGORKEM'' ADLI İPHONE İLE BİLGİLER EŞZAMANLAMASINI GERÇEKLEŞTİREMEDİ. diyor.. Ve bunu her seferinde tekrarlıyor..
Genelde böyle durumlarda restore edin dıyorlar , ben 3 kere restore ettim ama hala aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

sgorkem
03-12-2011, 22:31
guncel.

tumoli
03-12-2011, 22:54
kardeş itünesi pc kaldırıp tekrar yükleyin sorunuzu çözebilir

skyzindan
04-12-2011, 00:53
benım sorunumda benzer iphone u pc görüyo ama itunes görmüyo çıldıracam 4 kere itunesi kaldırdım indirdim kurdum telefonu en az 5 kere just boot ettim ama nafile pc microsoft office document ve kamera sihirbazı olarak görüyo fakat eşzamanlamayı bi türlü yapmıyor YANİ BENİM İTUNES DAN İPHONE U GÖRDÜRÜP SYNC DEME ŞANŞIM BİLE OLMADI itunes la pcdede eşzamanlama resimi ve pcnin iphone u görme resimleride şu vaziyette yardımcı olabilen arkadaşlar için şimdiden teşekkürler DİP NOT : İOS 5.0.1 Kullanıyorum ayrıca bu işlem normalde oluyodu fakat pcye format attıkdan sonra bu sorunla karşılaşdım
http://a1112.hizliresim.com/s/4/wlhq.jpg http://a1112.hizliresim.com/s/4/wlhw.jpg[:(]

DeMo
04-12-2011, 01:18
iTunes'i kaldırıp tekrar kurun fakat tekrar kurmadan önce aşağıdaki bileşenleri bilgisayarınızdan kaldırın.

- Apple Application Support
- Apple Mobile Device Support
- Apple Software Update
- QuickTime
- Bonjour

skyzindan
04-12-2011, 02:32
kardeş kaldırdım kaldırdım bi şey değişmedi ?

tumoli
04-12-2011, 07:49
Kardes ozama pc format atın duzelecektir

sgorkem
04-12-2011, 22:19
skyzından guzel salça olmuşsun ama senın konunla benimkinin bi alaksı yok senın bilgisayarın sorunlu aygıtı yanlıs algılıyor.. Neyse ..

ARKADASLAR ıtunes ve butun apple werılerını temızleyıp yenıden yukledım sorun dewam edıyor ..