PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Servis yok hatası (çok klasikleşmiş gibi dursada pek değil bi bakarmısınız)

djfocus
29-11-2011, 21:14
Telefonum 3G 16 gb ios 4.1 jailbreaksiz sim kilitsiz uzun süredir kullanıyordum fakat bi süre sonra servis yok hatası almaya başlayınca servise verdim yaptılar 1 gün calıstı sonra tekrar aynı sorun bidaha verdim yaptılar bir gün sonra yine servis yok dedi artık canıma tak etti imei sini kontrol ettim kayıtlı durumda acaba connection boardda bir problem varmı varsa neden servis yapmadı yada servis ne yaptıda ben 1 gün kullanabildim çözemedim hala ne yapabilirim herhangi bir fikri olan varmı ?

diodes
29-11-2011, 21:48
bence bu sorunuzu servise yöneltmelisiniz belliki yaptıkları müdahale çözüm getirmemiş

djfocus
29-11-2011, 22:36
turkcell para karsılığında servis desteği sağlıyormu yoksa sadece garanti kapsamındamı calısıyorlar peki çünkü benim goturduğum yerden daha güvenilir olur tahminimce ve daha profesyonel olur herhalde cünkü cok para istediler benden bunu yapmak için verdim 2 kere yapamadılar turkcelle vermeyi düşünüyorum ?

diodes
29-11-2011, 22:43
bilkoma vermenizi öneririm