PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Surekli No Service ve Restore Needed Uyarisi

fakkan
26-11-2011, 23:46
Amerikadan alinma Iphone 4 unlock kullaniyorum. Cihazi 4.1 surumunde basemand koruyarak (01.59)ultrasn0w ile jb kullandim hic sorun yasamadim ta ki yaklasik 3 hafta once Cydia ve ultrasn0w guncellemesine kadar. Ondan sonra sorunlar basladi SSH kaydi almadan 4.3.3 e yukselttim. Snowbreeze ile jb yaptim ama ondan sonra surekli No Service uyarisi, hat bulamama ve bir sure sonra restore needed ya da invalid sim uyarisi aliyorum. 5.0.1 e yukselttim telefonu SSH kaydi alarak gevey ile denedim ayni sorun onda da oldu ki sanirim gevey de sahteydi. Eski surum 4.1 e donemiyorum, 5.0.1 de ultrasn0w calismiyor gevey problemli, yeniden temiz 4.3.3 yukledim ama ayni sorunlar devam ediyor. Donanimsal bir problem olabilir mi yoksa 4.3.3 veya ultrasn0w 1.2.4 surumunde sorunlar mi var? Ne yapabilirim?

DeviLJoN
27-11-2011, 00:46
ultrasn0w da sorun olacağını sanmam. Çünkü sorun olsa diğer iPad basebandlı cihazlarda da sorun çıkardı. Farklı bir hat ile deneyin. Aynı sorun onda da olacak mı ?