PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 3g ve 3gs takas

neco1905
26-11-2011, 03:17
selamlar arkadaslar iphone 3g 4.2.1 jailbrakeli cihaza sahibim ikaynak.com sayesinde jb kendim yaptım
ama 3g o kadar sinirimi bozuyoki tamam ben bu telefonu sadece whatsapp için dayımdan aldım ama o kadar yavaşki elime bi 3gs aldıgımda aradaki farkı hissediyorum çok hızlı 3gnin yanında ayrıca multi asking özelliğini açtım jb sayesinde rehberden mesela mesaj ata basıyorum unutup safe moda alıyo insanın en sinirli anında kırası geliyo :D
simdi internetten baktıgımda iphone 3g fiyatına 690 küsür 3gs ise 750 küsürlerde söylemişler sitedede misal olarak verdim
sizce bu iphone u satıp düzgün bi 3gs almalımıyım 4 alcak parada ne gezer :D sadece tavsiye almak için açtım konuyu önerileriniz için teşekkürler

Ogzhnozcn
26-11-2011, 09:04
Eğer aciliyeti yok ise idare edin parayı denkleştirene kadar sonra gidip i4 alın eğer acil ise satıp 3gs almanız 4 için beklemenizden daha az mantıklı.

neco1905
28-11-2011, 02:02
valla 4 benim için biraz lüks yani sadece yavaşlıgından nefret ediyorum dediğim gibi hele whatsappdan sürekli bişey yazılınca.. kırcam diye korkuyorum ondan 3gs iyi olurmu acaba diye düşündüm
tavsiyen için teşekkürler :)

laheyl
28-11-2011, 17:11
Ogzhnozcn dedigi gibi eger gercekten canina tak ettiyse ve ilerde ben 4 almam bu bana yeter ben ihticayimi biliyorum 3 gs beni karsiliyor diyorsan evet 3 gs al mantikli cihaz 3 g gore daha hizli ama suda dogru ki ilerleyen surecte 4 alma durumunda olusabilir fiyat dustukce yada uygun bir ikinci el bulursan bence bir sure fiyat araliklarini takip et ve buna gore kendin bir degerlendirme yap kardes

neco1905
29-11-2011, 02:29
valla bi düşündümde sanırım haklısınız hocam yani simdi ben bu iphone u dayımdan sadece whatsapp için istedim simdi hızı için 3gs istiyorum yarın öbür gün ondada bi eksik bulup 4 isteyebilirim ama sanırım para konusunda bana biraz lüks :) neyse simdilik bunu satıp düzgün bi 3gs bulmak kaldı tavsiyeleriniz için teşekkürler :)

laheyl
29-11-2011, 12:31
aynen istekler hic bitmez ama soyle yaparsin o zamanda uzerine biraz koyar 4 alirsin artik ala ala yukselis diyelim :))

ChuckBartowsKi
29-11-2011, 15:53
3G ile 3GS Arasındaki fark çok değil bence. İyi bir fiyata 3G satıp üzerine 200 TL civarı koyup iPhone 4 alınabilir 1-2 ay sonra bekleyin bence

neco1905
30-11-2011, 18:22
aslında düşüncemde öyleydi sonuçta temizmi cıkıcak o bile belli olmaz 3gs alsam bile en mantıklısı 4 için biraz daha sabretmek sanırım
multi askingi kaldırdım sbsettings remove background falan yükledim biraz hızlandı artık biraz dişimizi sıkıp düzgün bi 4 alcaz :)
tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaslar

laheyl
30-11-2011, 23:25
aslında düşüncemde öyleydi sonuçta temizmi cıkıcak o bile belli olmaz 3gs alsam bile en mantıklısı 4 için biraz daha sabretmek sanırım
multi askingi kaldırdım sbsettings remove background falan yükledim biraz hızlandı artık biraz dişimizi sıkıp düzgün bi 4 alcaz :)
tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaslar

hayirlisi ins bir ios4 kullanicisi olursun