PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İPHONE 4 5.01 FREE YAZILIMLI NASIL Jailbreak YAPABİLİRİM

gozdekey
25-11-2011, 20:08
merhaba

İPHONE 4 5.01 FREE YAZILIMLI NASIL Jailbreak YAPABİLİRİM bana yardım edebilirmisiinz

saygılarımla

SalihBxl
25-11-2011, 20:42
http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/30761-ios-5-0-5-0-1-tethered-jailbreak-redsn0w0-9-9b8-semi-tethered-yontemi-iceride.html Bu basliktan yararlanabilirsiniz.

gozdekey
26-11-2011, 11:06
ilginize teşekkür ederim programı indirdim ama fireware yazılı ekran ve içindeki şeçenekler yok ne yapmam gerekir.

saygılar

ilginize teşekkür ederim programı indirdim yükledim ama fireware yazılı ekranyani 4 cü adım ekran içindeki seçenekler çıkmıyor yok ne yapmam gerekir.

saygılar

DeMo
26-11-2011, 11:29
ilginize teşekkür ederim programı indirdim ama fireware yazılı ekran ve içindeki şeçenekler yok ne yapmam gerekir.

saygılar

ilginize teşekkür ederim programı indirdim yükledim ama fireware yazılı ekranyani 4 cü adım ekran içindeki seçenekler çıkmıyor yok ne yapmam gerekir.

saygılar

4.Adımda Redsn0w programına bilgisayarınızda kayıtlı bulunan iOS 5.0 sürüm dosyasını göstermeniz gerekiyor. Eğer bu dosya bilgisayarınız da yoksa rehberde verilen linkden indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz veya bilgisayarınızda kayıtlı olan dosyanın uzantısının ipsw olduğundan emin olun.