PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları app store kredi kartı sorunu

kahyaoglu
25-11-2011, 13:12
app store free şekilde kullanıyordum daha sonra kredi kartı bilgilerimi girdim ve kredi kartımı kapattım bankadan ve hiç bir uygulamayı indiremiyorum free olmasına rağmen hata veriyor sürekli hatta başka kredi kartı bilgisi girdiğim zaman bile hata veriyor..başka bir hesap açsam da ücretli hesaplarımı kullanamiycam galiba..nasıl kredi kartı bilgilerini tamamen kaldırabilirim ilk free hesabı açtığım gibi [:(]

DeMo
25-11-2011, 13:25
Merhaba,

Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

Edit: Aynı konuyu yeniden açmak yerine bu mesajı düzenlemeniz gerekiyordu. Ben bu seferlik konu başlığını ve mesajınızı düzenledim.