PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İos 5 yazılım güncelleme iptali

OlguErhan
15-11-2011, 18:12
İphone 4s kullaniyorum sitedeki yoneticilerin uyarilari uzerine gereksiz ios501 e yukseltmiyorum cihazi malum jailbreak hasretimiz devam etmekte fakat ayarlar kisminda sinir uyari bir turlu kaybolmuyor kirmizi bir isareti hep var cok gicik bir durum bir arkadasim vs. Kurcalarken istemeden bilmeden guncelle demesinden acayip tirsiyorum ayrica onu orda gormekte asap bozuyor bu uyariyi gostermemesi icin bir ayar varmi acaba gerci jb cikarsa direkt o kisma iprotek ile sifre koyup kitliycem cok uyuz yaa varsa cozum yardim arkadaslar [:)]

GKTG
15-11-2011, 18:13
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

emrahegrek
15-11-2011, 19:55
nerde o uyari bende yok mesela tam nerede

nadir3391
15-11-2011, 20:07
o uyarı sürüm güncelleme uyarısı 5.0.1 e güncellemeden gitmez..silme yöntemi de yok..

OlguErhan
16-11-2011, 00:34
o uyarı sürüm güncelleme uyarısı 5.0.1 e güncellemeden gitmez..silme yöntemi de yok..

Sinir bir durum belki jb den sonra buna mudehale edilebilir.

nadir3391
16-11-2011, 06:28
bilemiyorum şu ana kadar müdahale eden olmadı..