PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ios 5 just boot da kalma

kadirokcu
13-11-2011, 15:59
arkadaşlar gece telefonum açık kalmış ve cihazım kapandı her zaman yaptığım gibi cumtom fw gösterip just boot yaptım ama sorun oldu cihaz açılmıyor ortada loading dönüyor ve cihazı pc bağladığımızdaki çıkan ses devamlı tekrar ediyor. itunes cihazı görüyor her türlü işlemi yapabiliyorum resimleri uygulamaları görüyor yedek alabiliyorum ama cihaza ekran gelmiyor bir türlü

cagdasgokcen
13-11-2011, 19:43
tekrardan restore denedimmi arkadasim

kadirokcu
13-11-2011, 20:37
ewet denedim 3194 hatasını bir türlü geçemedim :(

DeMo
13-11-2011, 21:08
arkadaşlar gece telefonum açık kalmış ve cihazım kapandı her zaman yaptığım gibi cumtom fw gösterip just boot yaptım ama sorun oldu cihaz açılmıyor ortada loading dönüyor ve cihazı pc bağladığımızdaki çıkan ses devamlı tekrar ediyor. itunes cihazı görüyor her türlü işlemi yapabiliyorum resimleri uygulamaları görüyor yedek alabiliyorum ama cihaza ekran gelmiyor bir türlü

Redsn0w'a custom sürüm gösteriyorum demişsiniz fakat sanırım yanlış yazdınız. Zira orjinal sürümü göstermelisiniz. Redsn0w'un son sürümüne (0.9.9b8) orjinal sürümü göstererek yapabilirsiniz. Bazen ilk seferinde olmuyor. Dün bende buna benzer bir sorun yaşayınca bilgisayarımda yeni bir kullanıcı oluşturdum ve aynı işlemi oradan hallettim. Bu arada eğer cihazı restore edecekseniz artık 5.0'ı kuramazsınız. Onun yerine 5.0.1'i yüklemeniz gerekiyor.

kadirokcu
13-11-2011, 22:48
cihazım geveyli ancak custom yapabiliyorum orjinal fw gösteriyorum custom yazmışım yanlışlıkla 0.9.9b8 le orjinal fw tekrar denedim şimdi yine aynı sonuç cihaz açılacak gibi oluyor ananas geliyor sonra görüntü yok devamlı loading geliyor

kadirokcu
13-11-2011, 23:25
farklı bi bilgisayardan custom 5.0.1 yüklemeyi denedim ve başarılı oldu demo arkadaşa çok teşekkür ederim tecrubesini paylaştığı için