PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İphone 4 te video cekerken sesi az algiliyor

axfer
13-11-2011, 00:20
Merhaba arkadaslar cihazim iphone 4 ve ios 5.0 jailbreak li jailbreak programi ise redsnow win 0.9.9b7 Cihazda soyle bir sorun var yazilimsal oldugunu saniyorum normal video Cekerken goruntude sorun yok anca videodaki ses cisirtili ve konusma seslerini anlayamaycak kadar dusuk bununla ilgili acaba bir tek ben mi sorun yasiyorum simdiden tesekkurler
Not normal sesli notta boyle bir sorun yok gayet temiz ses kaydi yapiyor

DeDeLi
13-11-2011, 00:21
Merhaba arkadaslar cihazim iphone 4 ve ios 5.0 jailbreak li jailbreak programi ise redsnow win 0.9.9b7 Cihazda soyle bir sorun var yazilimsal oldugunu saniyorum normal video Cekerken goruntude sorun yok anca videodaki ses cisirtili ve konusma seslerini anlayamaycak kadar dusuk bununla ilgili acaba bir tek ben mi sorun yasiyorum simdiden tesekkurler
Not normal sesli notta boyle bir sorun yok gayet temiz ses kaydi yapiyor

Cihazı yanlış tutuyor olabilir misiniz? Hoparlörü kapatıyor olabilir misiniz mesela? özellikle baş parmağınızla

axfer
13-11-2011, 00:23
yok özellikle denedim onu farkeden bir şey yok üst taraflardan tutuyorum video çekerken:/

axfer
13-11-2011, 19:47
bu sürümle jailbreak yapan bir kaç kişi kontol edebilir mi aynı sorun war mı yok mu die teşekkürler şimdiden

RiZeLLi
14-11-2011, 13:53
Bende sorun yok.

axfer
15-11-2011, 02:12
sorunu çözdüm kulaklık jakının ordaki mikrofon tozlanmış orayı temizleyince sorun kalmadı konu kilitlenebilir.