PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipad/iphone 'den bilgisayarı server olarak kullanma

diodes
08-11-2011, 22:58
pc'de bulunan film,müzik vb media dosyalarını ipad/iphone yüklemeden oynatabileceğim bir uygulama varmı.
yani
pc'yi server mantığı ile pc'deki bilgilere ipad/iphoneden ulaşarak dosyaları veya görüntüleri oynatabileceğim bir uygulama var mıdır bildiğiniz ?

diodes
09-11-2011, 11:56
Yardimci olabilecek kimse yokmu ?

oguza97
09-11-2011, 12:16
Splashtop Uygulamas? - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=4AE35VvWbWs) kendi çektiğim bir video umraım yardımcı olur bilgisayarını tamamen (bazı oyunlar dahil) kontrol etmeni sağlıyor free ve 3dolarlık sürümü mevcut bir de appleın kendi ücretsiz uygulaması remote var cihazından itunes kütüphanene bağlanarak video-müzik-podcast falan oynatmanı sağlar

diodes
09-11-2011, 21:44
splashtop remote uygulamasını ipad 2 yükledim splashtop streamer programını bilgisayara kurdum.splashtop streamer daki ıp adresi ipaddaki uygulamaya girdim pc ismi ve 8 hane harf karışık şifreyi girdim fakat bağlantıyı birtürlü gerçekleştiremedim sizce sorun ne olabilir ?

oguza97
11-11-2011, 16:10
ip ye gerek yok ipadinizden ve bilgiseyardan splashtopu açın şifreyi kurun otomatik bulur zaten ama wifi açık olmalı