PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları MacBook Pro Snow Leopard 10.6.8 icloud sorunu

Mangey
04-11-2011, 14:20
arkadaşlar merhaba ;

bilgisayar olarak MacBook Pro kullanıyorum sürümü SL 10.6.8 aynı zamanda ipad2 ve iphone 4 de var.

heves ettim icloud kullanayım dedim ... ama bi türlü beceremedim ipad de falan icloud paylaşımı yapabiliyorum fakat bilgisayarda nasıl yapacağımı çözemedim ...

ne bir program var indirip kullanabilmem için ne de sistemin kendi içersinde bir sekme falan ...

bilkom ile görüştüm ... Liona geç o zaman icloud gelecek diyo ama ... ben bilgisayarda Autocad , office for mac falan kullanıyorum ... ve duyduğuma göre autocad lionda sorun yaratabiliyormuş ...

Liona geçmeden icloud kullanabilmemin bir yolu var mı?

ve başka bir soruda icloudu yedek deposu olarak kullanmak için ne yapmamız gerekiyor. icloud.com a girdiğimde sadece iwork dosyaları için bir kısım açmış ... hadi müzikleri .. appları .. falan itunes üzerinden otomatik eşlicek ama ... ben bilgisayardan müzik atmak istediğimde ne yapacak .. yada bahsettiğim gibi excel falan gibi dosyalarını nasıl atıcam ...

bu konularla ilgili yardımcı olursanız sevinirim ...

Tra4nce
04-11-2011, 22:42
10.6.8 icin iCloud destegi suan icin yok. 10.6.9 gibi bir surum cikabilir yakin zamanda iCloud destegi Snow Leopard icin onunla gelebilir.