PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları bütün şarkılar bi anda gitti 2 kere oldu

sefakucuk
13-04-2009, 01:23
ya arkadslar aletı daha yeni aldım,şarkı yükledım 4 gb sonra baska seyler yuklıyeyım derken gitti. sonra yıne yukledım cıkardım kullandım sorun yok ama bu sefer bu sitedeki ringtones yapma olayın yaprken yıne gitti.4gb şarkı bı anda gidiyo kafayı yicem neden oluyo sizce bi yardım edin lütfen

Sylar
13-04-2009, 13:45
tam olarak ne yaptıktan sonra şarkılar gidiyor, durduk yere silinmemesi lazım senkronizasyonda şarkılarn tümünün işaretli olduğundan emin misiniz?

xewor3g
13-04-2009, 17:12
Bilgisayarda şarkıların yerini değiştirmiyorsunuz değil mi?

fantazi
13-04-2009, 18:31
yada manuel sync a ayarlıysa music sekmesine tik falan koyuyosan bişeyler olabilir.oto sync mı yapıyosun manuel mi

sefakucuk
13-04-2009, 21:19
ilk basta cok teşekkurler ilginize, ewt manuel işaretlıydı anca o şekılde surekle at seklınde sarkı atabılıyosun demıstı bı arkadas o yuzden öle yapmıstım.nası silindigine gelınce şarkı atmıyodum bile müzıklerınde yerıde degısmedi.ben ringtones yaptım onu atmaya ugraşıyodum sürekle at bıçımde degılde konuda anlatılan sekılde yapıyodum hanı bu tik koyarak yaptgımz.neyse önceden apstoredan indirgim yüklemedgım  bi uygulamayıda otamatık olarak yuklemıs sevındım,ama bi baktım bütün şarkılar yıne sılınmıs.şımdı tekrar attım şarkıları bide attıktan sonra isimlerı duzeltme işlemı ztn 1 saat sürüyo, aletı tekrardan bilgisayara baglamaya korkuyorum video atıcam bu benım ıcın buyuk bı sorun halıne geldı  [:)] neden olabılr arkadslar neyı yanlıs yapıyorum,bide nasıl yapmamanı önerırsınz