PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Telefonumu pc ye bagladıgımda ıtunes geriyükle ve güncellemeye geciyor

nikilist
03-11-2011, 08:05
Merhaba arkadaşlar!Yaklaşık 3-4 gündür bu problemle ugraşıyorum.Konuyu daha önceden biraz farklı şekilde acmıştım.Sagolsunlar bir kaç arkadaş ilgilendi.Fakat bir türlü çözemedim.İphonem yurdışı kaynaklı 3 gs.4.3.3(8j2) 06.15.00 yüklü.Telefonu pc ye baglayınca ıtunes hata vererek geriyükle diyor.Tamam dedigimdede geri yükle ve güncelle diyor.Yalnız burada önüme farklı bir secenek cıkarmıyor.Tamam dedigimde ise ios 5 yükleyecegi secenegi cıkarak kabul edip devam etmemi istiyor.Bunun üzerine başta ıtunes olmak üzere apple ye ilişkin ne kadar program varsa hepsini pc den kaldırıp sonrasında pc yi acıp kapayarak tekrardan yükleyerek dededigimde degişen bir şey olmadı.Bende bunun üzerine telefonumu ilk kez baglayacagım pc bularak onda denedim.Ama malesef degişen hiçbirşey olmadı.Bu arada telefonumda bir problem yok .Rahatlıkla kullanabiliyorum.Lütfen yardım edin!!

gezgin38
03-11-2011, 23:43
aslında aynı sorun bendede var backup alamıyorum yarıda hata veriyor..