PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes ios 5 fw indirme sorunu

ewrener
31-10-2011, 21:38
arkadaslar daha önce kendi telefonumla ios 5 e gectim bi problem yoktu. bugun baska bi arkadasın telini ios5 e gecireyim dedim ama itunes bir turlu karsıdan ios 5 fw yi indiremiyor. tam indiriyor en sonda indirme bittikten sonra hata veriyor ag baglantınızı kontrol edin falan diyor. oysa baglantım gayet iyi. daha once boyle bi sorunla karsılasmadım.
ve daha once kendi iphonumu ios 5 e yukselttim ama simdi neden tekrar fw indirmeye calısıyor bilgisayarda kayıtlı olmuyomu fw?

DeMo
31-10-2011, 23:12
iOS 5 Fw bilgisayarda kayıtlı ise iTunes'de update butonuna basmak yerine Shift ile beraber restore butonuna basın ve bilgisayarınızdaki dosyayı gösterin. Bu arada restore etmek istediğiniz cihazın sim kilitli olmadığından emin olun. Aksi takdirde baseband yükseltmeyen custom sürüm yüklemeniz gerekiyor.

ewrener
01-11-2011, 18:12
iOS 5 Fw bilgisayarda kayıtlı ise iTunes'de update butonuna basmak yerine Shift ile beraber restore butonuna basın ve bilgisayarınızdaki dosyayı gösterin. Bu arada restore etmek istediğiniz cihazın sim kilitli olmadığından emin olun. Aksi takdirde baseband yükseltmeyen custom sürüm yüklemeniz gerekiyor.

hocam win7 de itunestan daha once indirdigim ios5 fw hangi klasorde tutuluyor?

DeMo
01-11-2011, 18:33
Windows 7 kullanmıyorum fakat sanırım aşağıdaki klasörde olması gerekiyor. Dosya gizli olabileceğinden gizli dosyalarını göster seçeneğini açmayı ihmal etmeyin.

C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

Eğer burada bulamazsanız bilgisayarınızda *.ipsw şeklinde arama yaparsanız muhakkak bir yerlerden çıkar. Arama yaparken aynı şekilde gizli dosya ve klasörlerde ara seçeneğini seçerek arama yapın.