PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanya Apple Store 4S Sim Free Mi ?

dogukansekman
27-10-2011, 14:12
Başlıktaki Konuyu Cevaplıyalım Arkadaşlar Şuan Almanya Da Sim Free Diyorlar

Hypnosee
27-10-2011, 14:48
Sanırım ingiltere'de sim free satıyor

IPeder
27-10-2011, 18:00
Evet İngiltere'de sim free iPhone 4S mevcut.

laheyl
27-10-2011, 20:49
arkadaslar artik avrupada genelde hep sim free suana kadar cikan iphoneler isvicrede sim free cok az kismi sim lock ozelikli o da ucuz oldugu icin

ozgurce_82
27-10-2011, 21:33
arkadaslar artik avrupada genelde hep sim free suana kadar cikan iphoneler isvicrede sim free cok az kismi sim lock ozelikli o da ucuz oldugu icin
selam dostum bizde bugün isviçreye gidecek olan bi kafileye sipariş verdik. 650 frang verdik nette yazan rakam oydu. umarım yanlışlık yoktur(çünki 1350 tl) ve şansımıza bizimlilere sim lock itelemezler:)

9nh5k5
27-10-2011, 22:08
Buradan (http://www.ikaynak.com/forum/107-icihazlar-hakkinda-sohbet/31018-iphone-simkilitlimi-degilmi-burdan-ogrenin.html#post263040) bakabilirsin...

laheyl
27-10-2011, 22:39
Buradan (http://www.ikaynak.com/forum/107-icihazlar-hakkinda-sohbet/31018-iphone-simkilitlimi-degilmi-burdan-ogrenin.html#post263040) bakabilirsin...

FD - Avusturya, Liechtenstein, İsviçre (Bir, Orange, Swisscom: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür) bu sizin verdiginiz yerde yazan yazi benim abom da orange ama benim iphone 4 sim free kilitsiz bu bilgi bence dogru degil esimin 3gs kilitsiz arkadasiin iphone 4 sunnrise sim kilitsiz tuhaf ama gercek olan bu

laheyl
27-10-2011, 22:40
selam dostum bizde bugün isviçreye gidecek olan bi kafileye sipariş verdik. 650 frang verdik nette yazan rakam oydu. umarım yanlışlık yoktur(çünki 1350 tl) ve şansımıza bizimlilere sim lock itelemezler:)

valla ben suan isvicre fiyatini bilmiyorum ve gormedim de ama 650 cfh biraz az geldi bana ben iphone 4 32 gb alirken abo lenger yaütim yani abomu uzattim oyle aldim ona ragmen ben 480 cfh odedim gecen sene aralikta ..

ins o fiyata bulurlar ve sim kilit yok emin ol

dogukansekman
28-10-2011, 12:09
Almanya Apple Store De 630EURO Ohne Sım Yazıyor Almanya da sim free diyorlar ama kasımda gelicek telefon inş öyledir

ich
28-10-2011, 23:53
arkadaslar Almanya Apple Store de satilan tüm iphone larda sim kilit yoktur...

hedehodo5
29-10-2011, 09:46
ben ordan aldim simfree tüm cihazlari

ChuckBartowsKi
29-10-2011, 12:53
İngilterede Sim Free iPhone 4S Bulabilirsiniz. Avrupanın pek çok yeridne sim free.

cvssvc
29-10-2011, 13:24
peki amerikada sim free olayı varmı?

SalihBxl
29-10-2011, 14:49
Belçika'da sim free ülkeler arasında.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870323,4.382638
Tapatalk ile iPhone'umdan Gönderilmiştir.

alican01
29-10-2011, 19:41
Abim yarın Kaiserslautern e gidiyor. Almanya'daki 4S lerin sim kilitsiz olduğu kesin sanırım??

Alacağımız ürünün sim kilitsiz olmasının garanti olması için üstüne Almanca "ohne Sim" yazısı mı olması gerekiyor ??

Teşekkürler

bayuhan
29-10-2011, 22:28
Almanya da satilan iphone 4s lerin hepsi sim klitsiz. Ama eger T-Mobile yada Vodafone gibi sirketlerden alirsan sim klitli oluyor.

Sim klitsiz telefonlarda Ohne Simlock yada Ab Werk Frei yazar.

Almanya dan Iphone 4S almak isteyenlerede burdan bir ipucu verim bu arada,

Suan Almanya da en hizli teslimat yapan sirket O2 Sirketi arkadaslar. Üstelik taksitle veriyor ve 24 aylik taksitle almak istediginizde üzerine sadece 60€ faiz biniyor.
Üstelik hicbir gelir belgesi felanda istemiyorlar. Ayda 32,50€ ödüyorsunuz 24 ay boyunca ve toplamda 799€ oluyor, tabi benim bu dedigim Iphone 4S 32GB icin,,, 16 GB daha ucuz.

Ben aldim böyle,, tavsiye ederim,, sakincasi varmi bilmem ama yinede linki vereyim size : o2online.de - Privatkunden - Apple iPhone 4S 32GB (http://www.o2online.de/eshop/katalog/detail/privatkunden/geraet-ohne-vertrag/iphone-4s-32gb-weiss)

http://img812.imageshack.us/img812/3520/unbenanntjt.jpg

dogukansekman
30-10-2011, 11:50
Şuan Bir Akrabam 15Kasımda Burada Sim Free Almanyadaki İphone 4s Ler Bu telefonu burda açtırmaya kaldı gerisi

alican01
30-10-2011, 15:57
Teşekkürler

alican01
02-11-2011, 17:17
Arkadaşlar Kaiserslautern ve frankfurt civarında 4S alabileceğimiz bir yer biliyor musunuz ?

Frankfurt taki apple store u aradım şuan ellerinde olmadığını söylediler. Kaiserslauternde de bir yer var orayı da aradım o da benzer şeyler söyledi. Abim cuma günü gelecek. yarın alması lazım.

Nereden bulabileceğimiz konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

kalhammm
02-11-2011, 18:19
Almanya da satilan iphone 4s lerin hepsi sim klitsiz. Ama eger T-Mobile yada Vodafone gibi sirketlerden alirsan sim klitli oluyor.

Sim klitsiz telefonlarda Ohne Simlock yada Ab Werk Frei yazar.

Almanya dan Iphone 4S almak isteyenlerede burdan bir ipucu verim bu arada,

Suan Almanya da en hizli teslimat yapan sirket O2 Sirketi arkadaslar. Üstelik taksitle veriyor ve 24 aylik taksitle almak istediginizde üzerine sadece 60€ faiz biniyor.
Üstelik hicbir gelir belgesi felanda istemiyorlar. Ayda 32,50€ ödüyorsunuz 24 ay boyunca ve toplamda 799€ oluyor, tabi benim bu dedigim Iphone 4S 32GB icin,,, 16 GB daha ucuz.

Ben aldim böyle,, tavsiye ederim,, sakincasi varmi bilmem ama yinede linki vereyim size : o2online.de - Privatkunden - Apple iPhone 4S 32GB (http://www.o2online.de/eshop/katalog/detail/privatkunden/geraet-ohne-vertrag/iphone-4s-32gb-weiss)

http://img812.imageshack.us/img812/3520/unbenanntjt.jpg

Sen Türkiye'den mı sipariş verdin??ben baya araştırdım da belki yanlış ogrenmissim !!istesem gelir mı ?? Gümrükte dekan takılmaz değil mi

laheyl
03-11-2011, 15:09
Sen Türkiye'den mı sipariş verdin??ben baya araştırdım da belki yanlış ogrenmissim !!istesem gelir mı ?? Gümrükte dekan takılmaz değil mi

arkadaslar daha once yazdik ve yazildi bakin turkiyedeki kullanicilar yurt disindan siparis verme gibi bir sanslari yok nasil yok yani kargo ile gelirse gumrukte kesinlikle takilir anca bir tanidigin yada kendin cikicaksin yurt disina alicaksin o zaman sorun yok ve turkiyeye geldigin zaman da 1 ay icinde pasaportunla hemen cihazi kayit yaptirman gerekiyor ... bu nedenle kesinnlikle interneten yurt disindan cihaz siparisi verme gibi bir dusunceye girmeyin gumruk sorun yaratir ucuza alim derken daha daha pahali olur sizin icin ...

cvssvc
06-11-2011, 13:51
arkadaşlar ispanya simfree ülkeler arasında mı?babam bu ayın 22 sinde gidicek bulma şansım varmı ?

laheyl
06-11-2011, 16:35
arkadaşlar ispanya simfree ülkeler arasında mı?babam bu ayın 22 sinde gidicek bulma şansım varmı ?
arkadas simdi bak her ulkede sim free ve sim lock urun var onemlisi en onemlisi de sudurki cihazi alan kisi aldigi yerde sormali sim free cihaz mi cunku fiyat olarak sim lock urunler daha uygundur ve bu nedenle uygun oldugu icin alan kisi sim locklu urune yonlenmesin sana tavsiyem baban sorsun sim free cihaz olup olmadigini...

cvssvc
06-11-2011, 17:43
teşekkürler hocam bu linkteki fiyatlar simfree ürün fiyatları değil mi? iPhone 4S - Buy iPhone 4S unlocked and SIM-free - Free shipping - Apple Store (España) (http://store.apple.com/es/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone4s)

laheyl
06-11-2011, 17:54
evet zaten yaziyor sim free diye kardes

RacKulA
09-11-2011, 00:37
arkadaslar belcika'da sim free olduguna emin misiniz? cunku sim free falan yazmiyor 4s icin.. sadece ingiltere apple store da sim free ifadesi gorebildim..

ayrica almanya app store'da..

IPeder
09-11-2011, 11:16
arkadaslar belcika'da sim free olduguna emin misiniz? cunku sim free falan yazmiyor 4s icin.. sadece ingiltere apple store da sim free ifadesi gorebildim..

Evet arkadaş doğru bir noktaya değindi ama tahminim Belçika ve İspanya'dada Sim Free 4S mevcut olmasıdır.

laheyl
09-11-2011, 20:45

arkadas iki uc satir uste bununla ilgili bir yazi yazdim okursan aydinlanirsin ...

bak ben isvicrede yasiyorum burda 3 tane buyuk telefon oparatoru var ve bunlar tum cihazlari sim free veriyor ama birde bu urunleri normal fiyatin altinda 24 aylik uyelikle veriyorlar bu yuzden o cihazlar sim locklu oluyor zaten adam bu yuzden cihazi cok az bir ucrete veriyor normali 200 cfh ise siim locklu urunu 1 cfh veriyor ama 2 sene mecbursun o hatti kullanmaya yada yolunu yontemini bulucan sim locku kiricaksin ... onemli olan burda alirken nasil aldigin sagdece app storelerde degil tum telefon satan yerlerde sim free cihaz var sagdece sorun ....

bayuhan
09-11-2011, 23:28
Arkadaslar Apple den yada Apple store den alinan tüm iphone lar sim klitsizdir !!!

Eger Iphone u herhangi bir telefon sirketinden hat ile birlikte alirsaniz sim klitli oluyor...

RacKulA
10-11-2011, 08:55
tüm yazdıklarınızı okumuştum zaten mesajımı göndermeden önce ama malum kapalı kutu bir cihaz alıp kullanıyoruz o yüzden sorup soruşturmakta fayda var diye düşünüyorum.
bir de farklı ülkelerin apple store larına baktığımda kimisinde sim free yazıyor kimisinde yazmıyor görünce kıllandım tabi :)

bilgiler için teşekkür ederim, içim kesinlikle daha rahat, tek sorun telefonu stoklarda bulabilmekte :)

laheyl
10-11-2011, 16:56
Eger Iphone u herhangi bir telefon sirketinden hat ile birlikte alirsaniz sim klitli oluyor...

ya muhalefet olarak gorme ama bunu yazarken neye dayanarak yazdigini ogrenmek istiyorum ben yurt disindayim ve mobile zone diye bir telefon firmassindan aldim iphonemi ama sim free nasil sim kilitli oluyor anlayamadim .. bunu yasanmis bir tecrubene dayanarak mi yazdinn duydugun birseye goremi ben bircok cihaz aldim ve hic kendi firmalarindan yada app storeden degil ama hic sim lock olanini gormedim sim locklu urunler angebot yani indirimli kampanyali urunlerde daha cok olur ... lutfen bunu yazarken bilmeyen kullanicilara yanlis bilgi olarak aktarmiyalim ...

laheyl
10-11-2011, 16:59
tüm yazdıklarınızı okumuştum zaten mesajımı göndermeden önce ama malum kapalı kutu bir cihaz alıp kullanıyoruz o yüzden sorup soruşturmakta fayda var diye düşünüyorum.
bir de farklı ülkelerin apple store larına baktığımda kimisinde sim free yazıyor kimisinde yazmıyor görünce kıllandım tabi :)

bilgiler için teşekkür ederim, içim kesinlikle daha rahat, tek sorun telefonu stoklarda bulabilmekte :)

ustat emin ol cihazlar suan heryerde var beklenilen talebi gormedi emin ol iphone 4 ciktigi zaman burda biz uyelikle aldigimiz zaman 400 cfh verdim ilk ciktiginda ama iphone 4s o beklenen ilgiyi gormedigi icin adamlar 24 aylik sozlesmeli aldigin zaman sim free cihazi 1 cfh gibi sembolik bir fiyata veriyor komik gercekten yani urun stoklarda cokkkk

RacKulA
10-11-2011, 20:09
ustat emin ol cihazlar suan heryerde var beklenilen talebi gormedi emin ol iphone 4 ciktigi zaman burda biz uyelikle aldigimiz zaman 400 cfh verdim ilk ciktiginda ama iphone 4s o beklenen ilgiyi gormedigi icin adamlar 24 aylik sozlesmeli aldigin zaman sim free cihazi 1 cfh gibi sembolik bir fiyata veriyor komik gercekten yani urun stoklarda cokkkk

hocam sagol ilgin icin, bir arkadasim ingilterede su anda, ona sordum gecen gun stoklarda olmadigini soyledi, gerci cok yakin degiliz hani ugrasmak istememis de olabilir tabi bilemiyorum :) bir de daha once de yazdigim gibi bircok ulkenin apple store una baktim, delivery icin hep 1-2 hafta yaziyor, o da isgillendiriyor insani ister istemez [:D]
ne olursa olsun yurtdisindan almak lazim, turkiyede henuz yok ve pahali olacak, nerden baksan 400-500 tl oynuyor. [gl=47.gif]

laheyl
11-11-2011, 23:54
hocam sagol ilgin icin, bir arkadasim ingilterede su anda, ona sordum gecen gun stoklarda olmadigini soyledi, gerci cok yakin degiliz hani ugrasmak istememis de olabilir tabi bilemiyorum :) bir de daha once de yazdigim gibi bircok ulkenin apple store una baktim, delivery icin hep 1-2 hafta yaziyor, o da isgillendiriyor insani ister istemez [:D]
ne olursa olsun yurtdisindan almak lazim, turkiyede henuz yok ve pahali olacak, nerden baksan 400-500 tl oynuyor. [gl=47.gif]

valla dedigim gibi isvicrede stok sorunu yok burdan aldirt kim alicaksa sen en iyisi :))

bayuhan
17-11-2011, 00:23
ya muhalefet olarak gorme ama bunu yazarken neye dayanarak yazdigini ogrenmek istiyorum ben yurt disindayim ve mobile zone diye bir telefon firmassindan aldim iphonemi ama sim free nasil sim kilitli oluyor anlayamadim .. bunu yasanmis bir tecrubene dayanarak mi yazdinn duydugun birseye goremi ben bircok cihaz aldim ve hic kendi firmalarindan yada app storeden degil ama hic sim lock olanini gormedim sim locklu urunler angebot yani indirimli kampanyali urunlerde daha cok olur ... lutfen bunu yazarken bilmeyen kullanicilara yanlis bilgi olarak aktarmiyalim ...

Yanlis bilgi yok arkadasim, eksik bilgi var sadece,,
Dedigim dogru ama ülkesine göre degisiyor. Ben Alman ya da yasiyorum ve Almanya da alirsan herhangi bir telefon sirketinden kesin sim klidi vardir. Cogu avrupa ülkesindede ABD de de böyle bu.
Yoksa nerden geliyor bu sim klit ?

Tek hatam var onun icin kusura bakmayin arkadaslar unutmusum,, oda üleye göre degisiyor yazmayi unutmak.. Evet ülkedine göre degisiyor bu durum. Sanirim belcika da yok sim klidi. Ama Almanya da kesinlikle var haberiniz olsun...

ich
22-11-2011, 21:45
Yanlis bilgi yok arkadasim, eksik bilgi var sadece,,
Dedigim dogru ama ülkesine göre degisiyor. Ben Alman ya da yasiyorum ve Almanya da alirsan herhangi bir telefon sirketinden kesin sim klidi vardir. Cogu avrupa ülkesindede ABD de de böyle bu.
Yoksa nerden geliyor bu sim klit ?

Tek hatam var onun icin kusura bakmayin arkadaslar unutmusum,, oda üleye göre degisiyor yazmayi unutmak.. Evet ülkedine göre degisiyor bu durum. Sanirim belcika da yok sim klidi. Ama Almanya da kesinlikle var haberiniz olsun...

Arkadasim Almanya'da sadece T-Mobile ve Vodafone cihazlarinda Sim Kilit var onun haricinde O2 ve Eplus cihazlarinda Simkilit yoktur...

RacKulA
23-11-2011, 17:18
arkadaşlar ingilterede bulamadım, belçikada bulamadım, hollandada bulamadım.

reklama girerse lütfen belirtin, sahibindendeki 1750-1800 TL lik iphone4s 16gb ler sahte olabilir mi? yada güvenilir midir?

laheyl
23-11-2011, 17:40
arkadaşlar ingilterede bulamadım, belçikada bulamadım, hollandada bulamadım.

reklama girerse lütfen belirtin, sahibindendeki 1750-1800 TL lik iphone4s 16gb ler sahte olabilir mi? yada güvenilir midir?

hocam sifir mi cihazlar eger sifirsa illaki bir satin alma islemi vardir belge fatura falan yada garanti olayi bunlari dikkate al derim

RacKulA
23-11-2011, 19:33
hocam sifir mi cihazlar eger sifirsa illaki bir satin alma islemi vardir belge fatura falan yada garanti olayi bunlari dikkate al derim

valla koyduklari fotograflarda kutular jelatinli falan, kadikoyde 2 tane dukkan buldum, gidip bakmak lazim tabi.
cin mali yada cakma olma ihtimali var mi acaba?
bir de birini aradim dedi ki benim sattigim telefonlarin imei si 12 ile basliyor (1900 TL civari), sizin sordugunuz 1700 TL lik cihazlarin imei si 99 ile basliyor yani onlar test cihazidir. ne farki var diye sordum, telefon kapanip acildiktan sonra hattin cekmeme sorunu oluyor gibi birsey soyledi [gl=22.gif]

ben de sizin gibi ustadlarin fikrini almak istedim, farkli ilanlarda ya da sitelerde 2100-2700 TL arasi fiyatlar varken nasil 1700-1800 TL icime kurt dusuyor tabi [8D]

DeviLJoN
23-11-2011, 19:44
biraz daha bekleyin. Adam gibi cihaz düşünce alın. Şuan sizin belirtiğiniz gibiyse piyasa cihaz alınmaz demektir.

Semender
23-11-2011, 23:00
Almanya da nasıl sim kilitsi cihaz yok? Almanya da oturuyorlar dünya dan haberleri yok Apple Store ler ne is yapıyor haberleri yok. Ben Almanya da Fransa da gayet iyi biliyorum satılıyor sim kilitsiz zaten apple.de de mevcut.

bayuhan
27-11-2011, 23:29
Arkadasim Almanya'da sadece T-Mobile ve Vodafone cihazlarinda Sim Kilit var onun haricinde O2 ve Eplus cihazlarinda Simkilit yoktur...

Arkadasim zaten Almanya da sadece T-Mobile ve Vodafone de Iphone var. Digerleri kredi sözlesmesi ile veriyor iphone nu, yani kredi cekip iphone satin aliyorsun...

Simklitsiz satan sadece Appstore lerdir.

Ayrica Eplus ve O2 da bazen iphone verebiliyor ama 10 adim geriden gelerek, yani söyle; piyasaya iphone 4 ciktiginda bu sirketler iphone 3 veriyorlardi.

Bizim burda konustugumuz aktuel durum olduguna göre,, dediklerim dogrudur...

bayuhan
27-11-2011, 23:31
Almanya da nasıl sim kilitsi cihaz yok? Almanya da oturuyorlar dünya dan haberleri yok Apple Store ler ne is yapıyor haberleri yok. Ben Almanya da Fransa da gayet iyi biliyorum satılıyor sim kilitsiz zaten apple.de de mevcut.

Yav arkadasim yazilanlari dikkatli okumuyorsunuz galiba, biz telefon sirketlerinde ki iphone lardan bahsediyoruz.. Apple Store de heralde sim klitsiz olur iphone,
apple nin gsm sirketleriyle hicbir alakasi yokki zaten , sim klidi olsun...