PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerika'dan 4s getirmeyi düşünüyorum ne gibi sorunla karşılaşırım

Ilker Tuna
26-10-2011, 13:34
Bir dayım orada gemici olarak görevde bulunuyor ve 1 ay içerisinde gelicek 4s alıcakmış sormuş kontrat mı tahaattü mü ne sorun olmuş Türkiye'de calışmaz demişler
Hayatım boyunda hiç yurt dışı cihaz almadım 4s alırsam başıma gelebilcekler hakkında 0'dan fikir verebilirseniz sevinirim
mesela sim kilid sorunu pasaport sorunu ilk defa alacağım için en ufak ayrıntı bile benim için önemli
SORUN ÇIKMAZSA EĞER ARANIZDAN İSTEYEN BİR KAÇ KİŞİ İÇİNDE 4S GETİRTEBİLİRİM

DeDeLi
26-10-2011, 13:51
Bir dayım orada gemici olarak görevde bulunuyor ve 1 ay içerisinde gelicek 4s alıcakmış sormuş kontrat mı tahaattü mü ne sorun olmuş Türkiye'de calışmaz demişler
Hayatım boyunda hiç yurt dışı cihaz almadım 4s alırsam başıma gelebilcekler hakkında 0'dan fikir verebilirseniz sevinirim
mesela sim kilid sorunu pasaport sorunu ilk defa alacağım için en ufak ayrıntı bile benim için önemli
SORUN ÇIKMAZSA EĞER ARANIZDAN İSTEYEN BİR KAÇ KİŞİ İÇİNDE 4S GETİRTEBİLİRİM

Su anda Amerika da olan butun 4S ler simkilitli yani dogru demisler turkiye de kullanamazsiniz.Simkilitsiz cihazlar Kasimin ilk haftasindan sonra satisa cikacak.Biraz daha bekleyin.Dayiniz gelmeden once yine forumdan sorarsiniz o zaman yardimci olmaya calisiriz.Ben su anda almanizi tavsiye etmiyorum...

Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

Ilker Tuna
26-10-2011, 14:02
hadi ya tüh kasımın ilk haftası demek adam Gana'ya geçicek vuvuzellamı istesem acaba 4s yalan olucak gibi