PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İphone 3g'me Hiçbir şey Yükleyemiyorum.

vbalikci
12-04-2009, 16:07
Arkadaşlar İphoneme en son 2 hafta önce müzik falan atmıştım, şimdi itunes üzerinden mp3, film atıyorum ama hiçbir şey yüklemiyor. Yüz defa denedim herhalde. Sonra Yeniden jailbrack yaptım, her şey sıfırlansın diye ama cihazımı açtığımda her şey aynı şekilde duruyordu. Yani sıfırlanmamıştı, müzikler, filmler duruyordu. Anlamadım bir türlü, hani yeni baştan kurarsam düzelir demiştim ama olmadı. Hala hiçbir şey atamıyorum İphone'me. İtunes'in yeni sürümünü yükledim o da çözmedi, acaba kaldırıp yeniden mi yüklesem bir de İphone'mdeki her şeyi silip, sıfırdan nasıl başlarım. İtunes üzerinden restore yapmak istedim ama yeni sürümü yüklemek istiyor, bildiğim kadarıyla o kırılmadı.
Şimdiden teşekkür ederim.

james_kad
12-04-2009, 16:28
Cihazınızın sürümü neyse, ona göre indirme merkezimizden firmware indirip, manuel olarak (shift+restore) yapabilirsiniz.

vbalikci
12-04-2009, 16:54
Teşekkürler sayenizde Restore yaptım, JB yapmadan önce mp3 atabilir miyim diye baktım ama atamıyorum! Hiçbir şey anlamış değilim, cihaza restore attım ama itunes üzerinden listeye şarkı atıyorum, senkron et diyorum ama yapamıyor..
İtunes'i kaldırdım, geri yükledim cihazı görmüyor şimdi de :) Çok eğlenceli olmaya başladı :)