PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Dfu Modda Bilgileri Kurtarmak Mumkun Mudur?

mete89
25-10-2011, 18:44
Merhaba arkadaslar,

Cihazim iPod Touch 4 ve 4.2.1 versiyon jailbreakli.
Cihazin sarji bitip kapandiktan sonra acarken elma ekraninda(yani kurukafada) kaldi. Daha sonra bilgisayara bagladigimda iTunes recovery modda oldugunu soyledi, cihazin ekraninda usb isareti vardi. TinyUmbrella ile recovery'den cikardim ama elma ekraninda kalmaya devam ediyor. DFU moda da aldim ama iPhoneBrowser, iFunBox, winSCP programlariyla cihazdaki bilgilere ulasamadim.

Icinde onemli fotograf ve videolarim var, bunlari son birkac gun icinde cektigim icin backup dosyasinda yoktur. Baska bir sekilde bunlari kurtarabilir miyim?

(shsh kayitlarim var, cihazi restore ederek kurtarabilirim ama onceligim resimleri kurtarmak)

Simdiden tesekkurler

DeMo
25-10-2011, 19:05
Tam olarak emin olmamakla birlikte DFU mod veya Recovery mod da yedek alınabileceği sanmıyorum.

Fakat cihazı restore etmeden önce bence birde Redsn0w'un son sürümünü kullanarak "Just boot" yapın. Belki bu yöntemle cihazın açılmasını sağlayabilirsiniz.

mete89
25-10-2011, 19:39
Arkadasim redsn0w 0.9.9b7 ile just boot yaptim, islem tamamlandi fakat sonrasinda geri kalan islemler cihazda tamamlanacaktir yazdi ve reboot atti sonra cihaz acilirken yine elmada kaldi. Tesekkur ederim yine de onerin icin.
Sorun cozulmedi cevap bekliyorum arkadaslar