PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4S vs. SAMSUNG GALAXY S ll

Tra4nce
25-10-2011, 01:29
:) Drop

http://www.youtube.com/watch?v=bIKsztSG63M

tottiasd
25-10-2011, 06:45
iphone nin esnetik malzemesi samsung un plastik yıgını

ozyuksel
25-10-2011, 10:04
Sonuç olarak çok daha dayanıklı , iphone'u düşürdünmü aptallığını yanarsın ancak ...

IPeder
25-10-2011, 17:12
Eğer telefon seçimini "düşünce kırılırmı?"
Fikriyle seçerseniz siz teknolojiden anlamıyorsunuz derim.
Lafım size değilil,videodakilere :)

MsTrK
25-10-2011, 17:29
iPhone 4'ün ön ve arka yüzü camdan oldugu için kirilmasi gayet normal bence.

ozyuksel
25-10-2011, 17:50

Teknolojiyi sadece telefonu düşürme gibi bir konuyla bağlamak mantıksız. Ama iPhone sever bir insan olarak bir telefonun en ufak bir düşmede darma duman olmamasını isterim.
Arka ve ön yüzü camdan yapmasalarmış , cam netliğini veren dayanlıklı malzeme mi yok? Tamam tank gibi olmayacak ama öyle hemen dağılmayacakta.

Ogzhnozcn
25-10-2011, 17:56
Baksanıza samsung'a içi boş oldugundan hiçbişey olmuyor:) işin esprisi bir yana istese çok daha sağlamlarını yapacağını biliyoruz,hergün de o yükseklikten de düşürecek değiliz

cem tanriover
25-10-2011, 18:49
Dayanaklı telefon istiyosanız 3310 kullanın kardeşim. iPhone gibi cam ekranlı bi telefon değil ;)

Tra4nce
25-10-2011, 19:27
Aynen

ozyuksel
25-10-2011, 20:29
Dayanaklı telefon istiyosanız 3310 kullanın kardeşim. iPhone gibi cam ekranlı bi telefon değil ;)

Sanane kardeşim , eleştiririm de kullanırım da. Eleştireceksin ki daha iyisini yapsınlar, koyun gibi marka bağımlısı olup kusurlarına gözlerinizi kapamayın.

SaTuSa
25-10-2011, 21:34
Arkadaslar, lütfen tartismayı saygı sınırları içerisinde yapanlar mesaj yazsın konulara. İsin suyu çıkmaya başlamış artık, üslupları toparlarsak daha iyi olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ilker Tuna
25-10-2011, 23:42
haha komedi ya arkadaşlar adamlar burda marka kapıştırması yapmamış galaxyninde dizaynı 4s gibi olsa inanın bana oda patlardı ben bu iki telefonuda kullandım ikiside gayet iyi ama iphoneun yerini hiç bir telefon tutmaz yıllardır iphone kullanan biriyim telefonlarım bir kere bile darbe görmedi sattıgımda ise 0 mı diyen insan çok oldu o yüzden kullanmasını bilmek lazım siz bir telefonun kalitesini yere atıp ölçüyorsanız zaten hiç o konulara girmeyin bile bir arkadaşımın dediği gibide illa dayanıklı telefon istoyrsanız 3310 idealdir elimde şuan nerden baksanız 10 15 yıldır duran 3310um var görmedigi darbe kalmadı ama hala inatla çalışıyor telefon

Tra4nce
26-10-2011, 22:00
Bi 3310 'nda bende var :D

haha komedi ya arkadaşlar adamlar burda marka kapıştırması yapmamış galaxyninde dizaynı 4s gibi olsa inanın bana oda patlardı ben bu iki telefonuda kullandım ikiside gayet iyi ama iphoneun yerini hiç bir telefon tutmaz yıllardır iphone kullanan biriyim telefonlarım bir kere bile darbe görmedi sattıgımda ise 0 mı diyen insan çok oldu o yüzden kullanmasını bilmek lazım siz bir telefonun kalitesini yere atıp ölçüyorsanız zaten hiç o konulara girmeyin bile bir arkadaşımın dediği gibide illa dayanıklı telefon istoyrsanız 3310 idealdir elimde şuan nerden baksanız 10 15 yıldır duran 3310um var görmedigi darbe kalmadı ama hala inatla çalışıyor telefon

KaleXitus
26-10-2011, 22:16
ayrıntılı sonuç için:

iphone 4s / galaxy s2 - Google Fight : make this fight with googlefight ! (http://googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=iphone+4s&word2=galaxy+s2)

tyrail
26-10-2011, 22:33
ayrıntılı sonuç için:

iphone 4s / galaxy s2 - Google Fight : make this fight with googlefight ! (http://googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=iphone+4s&word2=galaxy+s2)

yanlıs olmus bu tırnak içinde yazmazsan galaxy kelimesi için durum zaten avantajlı

bunun dışında bu site sadece google'da bulunan sonuçları baz alıyor. bu galaxy s2 nin daha iyi olduğunu göstermez.

aynı bu örnekte olduğu gibi
\"galaxy s2\" / \"iphone 3g\" - Google Fight : make this fight with googlefight ! (http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=%22galaxy+s2%22&word2=%22iphone+3g%22)

KaleXitus
26-10-2011, 22:40
2 farklı sonuç verdi hata yok 2 kere dene

NeGReDo
27-10-2011, 00:13
tip,performans,fiyat hepsini geçtim.ikisini çıkarıp yanyana koyduktan sonra şekil açısından iphone bence bin basar.Bir de ben samsung'un telefonlarında ve diğer telefonlarda neyi sevmiyorum...
Dana kadar samsung yazması ve teleonun 8mp olması,wifi ve bluetooth olması falan cihazın dışında bir yerinde muhakkak yazıyor olması beni deli ediyor.iphone üzerinde ne kamera mp'i,ne dana kadar marka ismi ne de saçma herhangi bir yazı hiçbişey yok.oldukça sade,ve bir o kadar da şık. ben iphone 3G camı kırdım geçmişte.Ama yine gittim iphone 4 aldım.sonuç olarak bir arkadaş apple kusurlarını gizliyor demiş.Telefonu yere düşürmek olsa olsa kullanıcı kusuru olur.

YzA
27-10-2011, 01:02
kesin ip var ya:P o değilde benim elimden videodakilerden kat kat daha sert düştü hiç birşeyde olmadı hatta bikere hızlı cevap vereyim diye kılıfsız bir şekilde elimden uçtu gitti sürttü yerlerde falan gram birşey olmadı demekki şanslıymışım :P herzaman dediğim gibi ELMA yla armutu karıştırmayın [:'(]

emrahegrek
27-10-2011, 03:39
i3g<i3gs<hdh<i4<sgs2<i4s
bu denklemi bi cozun bakem :)