PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları the sım card ınserted

ferbeg
23-10-2011, 22:53
only compatible SIM cards from a supported carrier ma be used to activate ıphane please insert the SIMcard that came with your iphone or visit a supported carriers store to receive a replacement SIM card böle bı yazı cıkıyo ıphone4 de nasıl cözebılırız acaba

DeDeLi
23-10-2011, 22:57
only compatible SIM cards from a supported carrier ma be used to activate ıphane please insert the SIMcard that came with your iphone or visit a supported carriers store to receive a replacement SIM card böle bı yazı cıkıyo ıphone4 de nasıl cözebılırız acaba

Telefonunuz simkilitli ve restore etmisiniz kilitlenmis cihaz.Hangi ulkeden aldiniz? Ve hangi versiyonu yuklediniz?

Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

ferbeg
23-10-2011, 23:06
amerikadan geldi ama versiyon nasıl ogrenılır hıc bı bılgım yok bıde bılmem solemeye gerek var mı gevey taktım 3 gun once

ferbeg
23-10-2011, 23:22
surumu ogrenmeden olmuyo mu acaba

ferbeg
24-10-2011, 01:04
yurt dısından geldiginde yanında verilen hattı taktım ve tel kullanılır hale geldı ancak sımdıde geveye ragmen ucak modundan sonrakı hamleden sonra hattı gormuyo

DeDeLi
24-10-2011, 01:15
hangi versiyon yüklü cihazda şu anda? IOS 5 te çalışmıyor diye biliyorum biraz araştırın isterseniz.