PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iOS 5'e Update Ederken Jailbreak'li Backup

sahbazomer
23-10-2011, 00:13
Merhabalar,

Uzun düşünceler sonunda -SHSH kaydımın da olmaması sonunda 4.3.3 olmadı [;)] -

iPhone 4'ümü 4.1 sürümünden iOS 5'e yükselteceğim fakat, Jailbreak edilmiş halde

duruyor ve bayağı bir kırılmış uygulama indirip yükledim. Forumda bayağı bir araştırmama rağmen

Jailbreak'li hali ile backup alınıp alınmadığına rağmen bir bilgi bulamadım. Malum insan

700MB'lık oyunlar indirince hayli düşünüyor acaba yedek alınabiliyor mu diye, ben de size

sorayım dedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim, kolay gelsin!

DeDeLi
23-10-2011, 00:17
Merhabalar,

Uzun düşünceler sonunda -SHSH kaydımın da olmaması sonunda 4.3.3 olmadı [;)] -

iPhone 4'ümü 4.1 sürümünden iOS 5'e yükselteceğim fakat, Jailbreak edilmiş halde

duruyor ve bayağı bir kırılmış uygulama indirip yükledim. Forumda bayağı bir araştırmama rağmen

Jailbreak'li hali ile backup alınıp alınmadığına rağmen bir bilgi bulamadım. Malum insan

700MB'lık oyunlar indirince hayli düşünüyor acaba yedek alınabiliyor mu diye, ben de size

sorayım dedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim, kolay gelsin!

Restoreden once bakup alin.sonra restore edin cihazi yeni cihaz olarak tanitin.Daha sonra jailbreak yapin ya da jailbreakli yuklerseniz cydia dan butun yamalari kurun.Su anda ne kuaniyorsaniz onlari hepsini.Daha sonra aldığıniz backup i geri yukleyin.Boylelikle uygulamalariniz yüklenecektir

Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

sahbazomer
23-10-2011, 00:25
çok teşekkür ettim.